Vestavné spotřebiče

Vestavné spotřebiče

Nedílnou součástí kuchyně jsou vestavné spotřebiče - například trouba, indukční deska nebo sporák, lednice a také myčka. To všechno jsou ale nemalé produkty, které se snažíme trochu nenápadně dostat do nové kuchyně tak, aby vše působilo jednotným dojmem. Aby si kuchyně držela svůj vizuál a každá chvíle v ní tak byla dokonalým momentem. Přemýšlíte zrovna o výběru nového spotřebiče do kuchyně? Nechte si poradit, který by pro vás byl ten nejlepší. 

Kuchyňské spotřebiče a jejich výběr. To je opravdu hodně komplexní téma, které někdy zabere i spoustu hodin diskuze. Opravdu potřebujeme všechny spotřebiče? A kam je dát? Volit raději myčku nebo nechat místo na další úložné prostory? To je jen krátký výčet otázek, které na showroomu DEHO při zařizování kuchyně neustále slyší. Ale také hned poradí a odpoví na ně!

Velké vestavné spotřebiče jako jsou lednička nebo třeba myčka můžete v kuchyni dokonale "schovat". Použije se pro ně stejný povrch jako ostatních kuchyňských skříněk a hned to vypadá lépe. Pokud se ale jedná o spotřebiče, které zkrátka musí být vidět - trouba nebo třeba indukční deska, tak ty lze vybrat v různém barevném provedení. Nejčastěji v černé anebo třeba i bílé variantě. Lehce tak zapadnou do vaší nové kuchyně.

Pokud jde o výběr dalších kuchyňských spotřebičů, tak jsou velmi oblíbené multifunkční spotřebiče. Například trouba, která zároveň disponuje rychlou funkcí mikrovlnné trouby nebo velmi oblíbená trojkombinace na přípravu horkých nápojů. Ušetříte místo a zároveň vybavíte domov moderními doplňky.

Přijďte se inspirovat na showroom DEHO. Čekají tu na vás spotřebiče desítek značek - Miele, AEG, Electrolux, FABER nebo třeba Bosch... Některé dokonce v provozu, takže můžete hned vyzkoušet!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.