NOVINKY

Kaštanová radí, jak na výběr posuvných dveří

Hledáte řešení interiérových dveří, ale nemůžete je nějakým způsobem napasovat do interiéru tak, aby se daly pohodlně otevřít? V tu chvíli přichází na scénu posuvné dveře

Široká nabídka vám umožňuje vybrat takové, které doslova otevřou váš interiér! Můžete mít dveře laminátové nebo třeba i celoskleněné. Skvělou variantou jsou dveře akustické, které neumožní propustit ani jeden tón skrze tyto dveře - hodí se proto například do koupelny nebo ložnice.

Velkou otázkou ale zůstává, kdy ještě není pozdě na výběr posuvných dveří? První je totiž potřeba do zdiva nainstalovat systém pro posuvné dveře a to nejde kdykoli. 

Odpověď se od odborníků firmy Eclisse dozvíte v našem videu:

Pokud máte další otázky ohledně bydlení, tak si prohlédněte všechna videa v našem seriálu Kaštanová radí - informace najdete v naší novince.

Značky v novince

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Novinky & akce

Fasáda, která vás bude bavit! | Ruukki

Mysleli jste si, že výrobní haly, komerční objekty a skladové haly jsou vždy nudné a jejich fasády se definuj...

Tapety pro milovníky francouzského šarmu

To, že tapety umí interiér domu proměnit v nezapomenutelný skvost, nás už na showroomu Optimal Interier Desig...

Kaštanová radí - videoseriál, který vám poradí, jak na bydlení

Pokud zrovna stavíte nebo rekonstruujete, tak jste určitě už narazili na hromadu otázek, kterých neustále při...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.