NOVINKY

Luxusní koberce zútulní váš interiér

Moderní koberce Noblesse

Komplexní dojem z interiéru utváří řada detailů. Podstatný vliv na vyznění celého pokoje má zvolený koberec. Pokud máte slabost pro noblesní interiéry, máme kolekci koberců, která je pro vás jako stvořená. Jedná se o kolekci Noblesse německého výrobce JAB ANSTOETZ. Ať už hledáte koberec do obýváku, ložnice nebo pracovny, v této kolekci si jistě vyberete.

Koberce vkusné a působivé

Jak již název kolekce napovídá koberce jsou utkány z vysoce kvalitních vláken, které podporují vznešený dojem a jsou na dotek ultrajemné. Díky široké nabídce stylů a odstínů si v kolekci vybere každý. Koberec můžete zvolit ode zdi ke zdi nebo v kusové variantě. Kusový koberec si můžete také nechat střihnout v libovolném tvaru – obdelníku, kruhu, elipsy nebo zcela nepravidelný.

Luxusní koberce Noblesse | Centrum Kaštanová

Stejně jako střih koberce si můžete zvolit také zakončení. Na výběr máte elegantní alcantaru, tedy precizní obšití, které můžete zvolit v barvě koberce nebo naopak v odstínu kontrastním. Své nadšené obdivovatele stále mají i třásně na kratších stranách koberce, které jsou stále velice působivé, byť o něco náročnější na údržbu. Velmi pěkně vypadá také zahnutí okraje koberce, který je poté vypodložený ještě jednou doplňující vrstvou, aby ohyb nezpůsobil pod kobercem nerovnost.

Luxusní koberce Noblesse | Centrum Kaštanová

Vlastnosti moderních kusových koberců

Současné statistiky říkají, že 90 % našeho času trávíme v interiéru. Proto je důležité vytvořit si v něm co největší pohodu. Co jsou ale ty klíčové vlastnosti koberce, které k naší pohodě přispějí:

  1. Vzhled – To, čeho si například u koberce do obýváku všimneme nejdřív, je jeho vzhled. Upoutá na první pohled a je pro nás stěžejní s ohledem na sladění se zbytkem interiéru. Koberec by tedy měl kombinovat atraktivní barvy, střih, délku vlasu i zakončení.
  2. Dopad na zdraví – Pružné vrstvy koberce jsou účinnou prevenci proti sklouznutí a pozitivně ovlivňují pokojové klima. Samozřejmostí je také užití antialergeních materiálů.
  3. Klid – Koberce odezdi ke zdi pomáhají snižovat hluk v místnosti a pomáhají vytvořit klidné prostředí

Každý interiér si zaslouží luxusní koberec. Přijďte si vybrat ten svůj do království látek, showroomu Optimal Interier DesignCentru bydlení a designu Kaštanová.

Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.