NOVINKY

Luxusní koberce zútulní váš interiér

Moderní koberce Noblesse

Komplexní dojem z interiéru utváří řada detailů. Podstatný vliv na vyznění celého pokoje má zvolený koberec. Pokud máte slabost pro noblesní interiéry, máme kolekci koberců, která je pro vás jako stvořená. Jedná se o kolekci Noblesse německého výrobce JAB ANSTOETZ. Ať už hledáte koberec do obýváku, ložnice nebo pracovny, v této kolekci si jistě vyberete.

Koberce vkusné a působivé

Jak již název kolekce napovídá koberce jsou utkány z vysoce kvalitních vláken, které podporují vznešený dojem a jsou na dotek ultrajemné. Díky široké nabídce stylů a odstínů si v kolekci vybere každý. Koberec můžete zvolit ode zdi ke zdi nebo v kusové variantě. Kusový koberec si můžete také nechat střihnout v libovolném tvaru – obdelníku, kruhu, elipsy nebo zcela nepravidelný.

Luxusní koberce Noblesse | Centrum Kaštanová

Stejně jako střih koberce si můžete zvolit také zakončení. Na výběr máte elegantní alcantaru, tedy precizní obšití, které můžete zvolit v barvě koberce nebo naopak v odstínu kontrastním. Své nadšené obdivovatele stále mají i třásně na kratších stranách koberce, které jsou stále velice působivé, byť o něco náročnější na údržbu. Velmi pěkně vypadá také zahnutí okraje koberce, který je poté vypodložený ještě jednou doplňující vrstvou, aby ohyb nezpůsobil pod kobercem nerovnost.

Luxusní koberce Noblesse | Centrum Kaštanová

Vlastnosti moderních kusových koberců

Současné statistiky říkají, že 90 % našeho času trávíme v interiéru. Proto je důležité vytvořit si v něm co největší pohodu. Co jsou ale ty klíčové vlastnosti koberce, které k naší pohodě přispějí:

  1. Vzhled – To, čeho si například u koberce do obýváku všimneme nejdřív, je jeho vzhled. Upoutá na první pohled a je pro nás stěžejní s ohledem na sladění se zbytkem interiéru. Koberec by tedy měl kombinovat atraktivní barvy, střih, délku vlasu i zakončení.
  2. Dopad na zdraví – Pružné vrstvy koberce jsou účinnou prevenci proti sklouznutí a pozitivně ovlivňují pokojové klima. Samozřejmostí je také užití antialergeních materiálů.
  3. Klid – Koberce odezdi ke zdi pomáhají snižovat hluk v místnosti a pomáhají vytvořit klidné prostředí

Každý interiér si zaslouží luxusní koberec. Přijďte si vybrat ten svůj do království látek, showroomu Optimal Interier DesignCentru bydlení a designu Kaštanová.

Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.