NOVINKY

Objevte jedinečné fasády Ruukki v Centru hrubé výstavby

Objevte jedinečné fasády Ruukki v Centru hrubé výstavby

Doménou finské společnosti Ruuki je výroba fasádních obkladů. V jejich nabídce najdete klasické fasádní panely, nebo i designové systémy. Prohlédněte si jejich expozici v Centru hrubé výstavby. 

Fasáda nám dává jedinečnou příležitost zapůsobit na kolemjdoucí velkolepým dojmem. Je proto dobré věnovat jí patřičnou pozornost a ozvláštnit ji. A právě s tím vám pomůžou fasádní produkty společnosti Ruukki. 

Fasádní systémy všech barev

Vybrat si můžete z řady fasádních lamel, což jsou užší profily, které jsou ohnuté podél dlouhých krajů a krásně jednosměrně rozdělují povrch fasády. Na výběr máte z celé řady materiálů, barev a povrchových úprav. 

Základním stavebním prvkem expozice Ruukki v CHV je Lamella Groove. Uvidíte, že lamelu je možné vytvořit z velkého množství materiálu od hliníku, přes titanzinek až po mosaz. Stejně variabilní je jejich barevné provedení. 

Fasády Ruukki v CHV | Centrum Kaštanová

Na první pohled rozhodně zaujmou také sinusové Design Profily, které vytvářejí strukturovaný povrch fasády. I v tomto případě existuje na výběr řada profilů, materiálů a barev, takže výsledek si zcela přizpůsobíte vlastním představám

Prohlédnout si můžete i strukturu sendvičových panelů, které zajišťují dlouhodobé, vzduchotěsné a energeticky efektivní opláštění budovy. Hodí se na sklady, logistická centra, kanceláře i obchodní centra. Sendvičové panely Ruukki jsou dodávány s kompletním příslušenstvím umožňujícím rychlou instalaci. 

Fasády Ruukki v CHV | Centrum Kaštanová

Perforovaná fasáda dle vašeho gusta

Designovou peckou v oblasti fasádních produktů je perforace v kombinaci se sofistikovaně integrovaným prosvětlovacím systémem. Perforované produkty lze kombinovat s programovatelným barevným nebo prostým bílým světlem. Možnosti jsou tedy opravdu široké. 

Díky moderním technologiím je možné nechat na fasádu perforovat prakticky jakýkoliv motiv. V Ruukki návrh zpracují podle vašeho nákresu. Tato umělecká perforace je dostupná pro fasádní kazety a fasádní lamely. Možností je také perforace symetrická nebo celoplošná, kdy není perforovaný konkrétní motiv, ale dojde k vytvoření pravidelného vzoru

Fasády Ruukki v CHV | Centrum Kaštanová

LED osvětlení spotřebuje nepatrné množství energie a je dodávané se zárukou 50 000 hodin. V případě potřeby je však možné světla i napájecí zdroj jednoduše vyměnit. Zvolit je množné bílé nebo barevné světlo, a to pro kterýkoli typ perforace. 

Přijďte se na vlastní oči seznámit s možnostmi fasádních systémů do expozice Ruukki v Centru hrubé výstavby

 

Značky v novince

Ruukki

Původně finská společnost Ruukki je předním výrobcem střešních krytin, fasádních systémů, ocelových konstrukcí a nosných profilů. Začínala zpracováním oceli, dnes se však zaměřuje výhradně na střechy a fasády. Jejich řešení se vyznačuje vysokou životností s velmi dlouhou zárukou, energetickou úsporností a vysokou jakostí.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.