Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Objevte jedinečné fasády Ruukki v Centru hrubé výstavby

Objevte jedinečné fasády Ruukki v Centru hrubé výstavby

Doménou finské společnosti Ruuki je výroba fasádních obkladů. V jejich nabídce najdete klasické fasádní panely, nebo i designové systémy. Prohlédněte si jejich expozici v Centru hrubé výstavby. 

Fasáda nám dává jedinečnou příležitost zapůsobit na kolemjdoucí velkolepým dojmem. Je proto dobré věnovat jí patřičnou pozornost a ozvláštnit ji. A právě s tím vám pomůžou fasádní produkty společnosti Ruukki. 

Fasádní systémy všech barev

Vybrat si můžete z řady fasádních lamel, což jsou užší profily, které jsou ohnuté podél dlouhých krajů a krásně jednosměrně rozdělují povrch fasády. Na výběr máte z celé řady materiálů, barev a povrchových úprav. 

Základním stavebním prvkem expozice Ruukki v CHV je Lamella Groove. Uvidíte, že lamelu je možné vytvořit z velkého množství materiálu od hliníku, přes titanzinek až po mosaz. Stejně variabilní je jejich barevné provedení. 

Fasády Ruukki v CHV | Centrum Kaštanová

Na první pohled rozhodně zaujmou také sinusové Design Profily, které vytvářejí strukturovaný povrch fasády. I v tomto případě existuje na výběr řada profilů, materiálů a barev, takže výsledek si zcela přizpůsobíte vlastním představám

Prohlédnout si můžete i strukturu sendvičových panelů, které zajišťují dlouhodobé, vzduchotěsné a energeticky efektivní opláštění budovy. Hodí se na sklady, logistická centra, kanceláře i obchodní centra. Sendvičové panely Ruukki jsou dodávány s kompletním příslušenstvím umožňujícím rychlou instalaci. 

Fasády Ruukki v CHV | Centrum Kaštanová

Perforovaná fasáda dle vašeho gusta

Designovou peckou v oblasti fasádních produktů je perforace v kombinaci se sofistikovaně integrovaným prosvětlovacím systémem. Perforované produkty lze kombinovat s programovatelným barevným nebo prostým bílým světlem. Možnosti jsou tedy opravdu široké. 

Díky moderním technologiím je možné nechat na fasádu perforovat prakticky jakýkoliv motiv. V Ruukki návrh zpracují podle vašeho nákresu. Tato umělecká perforace je dostupná pro fasádní kazety a fasádní lamely. Možností je také perforace symetrická nebo celoplošná, kdy není perforovaný konkrétní motiv, ale dojde k vytvoření pravidelného vzoru

Fasády Ruukki v CHV | Centrum Kaštanová

LED osvětlení spotřebuje nepatrné množství energie a je dodávané se zárukou 50 000 hodin. V případě potřeby je však možné světla i napájecí zdroj jednoduše vyměnit. Zvolit je množné bílé nebo barevné světlo, a to pro kterýkoli typ perforace. 

Přijďte se na vlastní oči seznámit s možnostmi fasádních systémů do expozice Ruukki v Centru hrubé výstavby

 

Značky v novince

Ruukki

Původně finská společnost Ruukki je předním výrobcem střešních krytin, fasádních systémů, ocelových konstrukcí a nosných profilů. Začínala zpracováním oceli, dnes se však zaměřuje výhradně na střechy a fasády. Jejich řešení se vyznačuje vysokou životností s velmi dlouhou zárukou, energetickou úsporností a vysokou jakostí.

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.