Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Otevřete dveře plné novinek interiérových dveří

U Porte Karpi, pevného člena základní sestavy partnerů v Centrech bydlení a designu Kaštanová v Brně a v Centru Křižíkova v Praze, se dveře s novinkami netrhnou. Nejinak je tomu i v roce letošním. Obě novinky jsou z dílny italské značky interiérových dveří Pivato. Být vám, četli bychom dál.

Porte Karpi dveře novinky

Novinka číslo 1:

INNOVA OPERA 50

Laminátové dveře Opera 50 představují novou revoluční technologii laminátů nejvyšší kvality s perfektně zpracovanými detaily hran dveří. Masivní provedení konstrukce rámu dveří je doplněno zárubní s hliníkovým fixačním profilem, který je opravdovým unikátem na trhu – umožňuje vysoce kvalitní uchycení dveří. Kromě toho vám tento model nabízí reverzní otevírání s magnetickými zámky již v základní nabídce a skrytými panty, kterou jsou seřiditelné ve třech osách.

Tloušťka křídla dveří (56 mm) se nachází v jedné úrovni s obložkovou zárubní a umožňuje dodatečné seřízení pomocí táhla, tzn. kdyby se dveře prohnuly, je na horní hraně dveří aparát, který umožňuje pootočením vrátit dveře do původního tvaru.

Výjimečnost tloušťky dveří zajišťuje jejich stabilitu a zvukový útlum 30 dB. Specifická výška kliky 980 mm zlepšuje ergonomii a estetiku dveří.  U tohoto modelu si můžete vybrat hned z 24 unikátních povrchů, které lze vyrobit až do výšky 2400 mm ať už v plném nebo proskleném provedení.

Porte Karpi dveře novinky

Novinka číslo 2:

INNOVA LEGGERA

Pokud hledáte něco netradičního, moderního s nádechem minimalismu, tak lamináty Leggera jsou určitě tou správnou volbou. Tajemstvím je skrytá hliníková zárubeň Nucleo určená jak do zdiva, tak do sádrokartonu. Zárubeň se zabudovává v průběhu hrubé stavby. Hliníkové profily jsou k dispozici jako přírodní hliník nebo lakované bílé. Ve standardním provedení modelu můžete očekávat reverzní nebo standardní křídlo o tloušťce 56 mm, které zajišťuje akustiku a stabilitu, skryté seřiditelné panty ve 3 osách s šedou krytkou, magnetický zámek, ergonomicky vylepšenou výšky kliky na 980 mm a možnost si zvolit výšku skryté zárubně 2400 mm za stejnou cenu jako 2100 mm.

Dále vám ve výbavě samozřejmě nebude chybět perfektní zpracování detailů hran dveří a určitě oceníte konstrukci s regulací křídla proti průhybu pomocí táhla, což zajistí regulace dveří bez nutnosti jejich demontáže.

A teď se podržte - tyto unikátní bezobložkové dveře lze vyrobit u vybraných dekorů do maximální výšky až 3000 mm.

Tento článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2020.
Dané číslo i předchozí vydání si můžete prohlédnout online ZDE.

Značky v novince

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Novinky & akce

VIDEOinspirace ze showroomu Optimal Interier Design

Každý domov si zaslouží jemné finální pohlazení - výběr záclon, závěsů nebo také tapet či jiných dekoračních ...

Koupelnové studio Keraservis a jejich dokonalé koupelny

Nenechte se odradit a i když situace nemusí přát - neváhejte a pokračujte ve vaší cestě za dokonalým domovem....

Řezný program PVC rolí podlah Supellex v Brně

Podlaha na míru přímo z Kaštanové! Pokud jste se zamilovali do nové PVC podlahy a vybrali jste si její dekor ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.