NOVINKY

Otevřete dveře plné novinek interiérových dveří

Otevřete dveře plné novinek interiérových dveří

U Porte Karpi, pevného člena základní sestavy partnerů v Centrech bydlení a designu Kaštanová v Brně a v Centru Křižíkova v Praze, se dveře s novinkami netrhnou. Nejinak je tomu i v roce letošním. Obě novinky jsou z dílny italské značky interiérových dveří Pivato. Být vám, četli bychom dál.

Porte Karpi dveře novinky

Novinka číslo 1:

INNOVA OPERA 50

Laminátové dveře Opera 50 představují novou revoluční technologii laminátů nejvyšší kvality s perfektně zpracovanými detaily hran dveří. Masivní provedení konstrukce rámu dveří je doplněno zárubní s hliníkovým fixačním profilem, který je opravdovým unikátem na trhu – umožňuje vysoce kvalitní uchycení dveří. Kromě toho vám tento model nabízí reverzní otevírání s magnetickými zámky již v základní nabídce a skrytými panty, kterou jsou seřiditelné ve třech osách.

Tloušťka křídla dveří (56 mm) se nachází v jedné úrovni s obložkovou zárubní a umožňuje dodatečné seřízení pomocí táhla, tzn. kdyby se dveře prohnuly, je na horní hraně dveří aparát, který umožňuje pootočením vrátit dveře do původního tvaru.

Výjimečnost tloušťky dveří zajišťuje jejich stabilitu a zvukový útlum 30 dB. Specifická výška kliky 980 mm zlepšuje ergonomii a estetiku dveří.  U tohoto modelu si můžete vybrat hned z 24 unikátních povrchů, které lze vyrobit až do výšky 2400 mm ať už v plném nebo proskleném provedení.

Porte Karpi dveře novinky

Novinka číslo 2:

INNOVA LEGGERA

Pokud hledáte něco netradičního, moderního s nádechem minimalismu, tak lamináty Leggera jsou určitě tou správnou volbou. Tajemstvím je skrytá hliníková zárubeň Nucleo určená jak do zdiva, tak do sádrokartonu. Zárubeň se zabudovává v průběhu hrubé stavby. Hliníkové profily jsou k dispozici jako přírodní hliník nebo lakované bílé. Ve standardním provedení modelu můžete očekávat reverzní nebo standardní křídlo o tloušťce 56 mm, které zajišťuje akustiku a stabilitu, skryté seřiditelné panty ve 3 osách s šedou krytkou, magnetický zámek, ergonomicky vylepšenou výšky kliky na 980 mm a možnost si zvolit výšku skryté zárubně 2400 mm za stejnou cenu jako 2100 mm.

Dále vám ve výbavě samozřejmě nebude chybět perfektní zpracování detailů hran dveří a určitě oceníte konstrukci s regulací křídla proti průhybu pomocí táhla, což zajistí regulace dveří bez nutnosti jejich demontáže.

A teď se podržte - tyto unikátní bezobložkové dveře lze vyrobit u vybraných dekorů do maximální výšky až 3000 mm.

Tento článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2020.
Dané číslo i předchozí vydání si můžete prohlédnout online ZDE.

Značky v novince

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.