Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů

Toužíte bydlet v rodinném domě? S projektem vašeho vysněného bydlení vám pomůžeme. Vypracujeme architektonickou studii, 3D vizualizaci a také projektovou dokumentaci potřebnou pro stavební povolení. Přijďte k nám s vašimi představami a my vám zařídíme vše potřebné pro jejich realizaci.

Kanceláře

Wood System

Profesionální a energeticky úsporné dřevostavby staví Wood System více než 14 let. Každý dům je originální výzvou, ale přesto mají něco společného: certifikované materiály a energetickou úspornost. Firma realizuje nízkoenergetické či pasivní provedení domu s velmi rychlým průběhem stavby. Snaží se pozorně naslouchat potřebám svých klientů, aby dosáhli maximální spokojenosti zákazníků. I proto svým zákazníkům nabízí možnost domů se srdcem. Jedná se o unikátní starobylou tradici, kdy jsou do základů domu položeny speciální polodrahokamy - díky nim je domov naplněn životní energií.

Klímovi

Společnost Klímovi stavitelé svým zákazníkům poskytuje možnosti inženýrské činnosti a to hned v několika krocích. Nabízejí možnosti odborného vedení staveb, technického dozoru investora a také samotné projektování pozemních staveb. To vše v oblasti projektování skladových, průmyslových a administrativních budov. Jedná se o rodinnou firmu, která vznikla roku 2012 v Brně. Kromě inženýrské činnosti nabízí služby půjčovny stavební mechanizace.

2Fprojekt

Pokud zrovna řešíte stavbu svého domu nebo jen plánujete rekonstrukci, tak se cestou mohou objevit nepříjemné komplikace formou plánování a dokumentací. Přitom stačí tak málo, abyste se této nepříjemnosti vyhnuli - a to je obrátit se na spolehlivého partnera, který za vás vše vyřeší. A tím jednoznačně firma 2F Projekt je. Projektová a inženýrská činnost v oboru pozemního stavitelství - přesně s tím vám rádi poradí.

ARCHAMI

Cílem Archami je tvořit pro vás, nikoli pro hezkou fotku do časopisu. Proto se návrhy s každým zákazníkem liší. Prioritou je, aby se každý ve svém domě cítil skvěle, aby spolupráce byla upřímná a s přátelskou náladou. Pro Archami je architektura koníčkem, proto denně sledují moderní trendy ve stavebnictví a interiérovém designu a tak jednoduše najdou cestu k vašemu snu o bydlení. Specializují se na rodinné domy a interiéry. Od studie až po realizační část. 

Při návrzích rodinných domů přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Každý náš projekt je jiný, zaměřený na potřeby klienta. Největší prioritou pro nás je, aby se každý ve svém domě cítil dobře a proto je velmi důležitá upřímná a přátelská komunikace a nálada v průběhu přípravy projektu. Zaměřujeme se nejen na novostavby, ale také rekonstrukce, domy s nízkou spotřebou energie a na pasivní stavby. Zahradu vnímáme jako prodlouženou součást domu, rádi vám připravíme také návrh terasy, zahrady či blízkého okolí domu.

Chcete si nechat postavit rodinný dům a nevíte, co vše to obnáší a co je potřeba si pohlídat, zařídit a jak postupovat? Projekt rodinného domu pro vás vytvoříme a samozřejmě nabízíme také služby s tím spojené. Zařídíme vše od studie, projektu pro stavební povolení, prováděcí dokumentace až po návrhy interiérů. Postaráme se o kontrolu správného průběhu stavby, tedy stavební dozor.

Na spolupráci se těší týmy odborníků na projekty rodinných domů - architektonická kancelář ARCHAMI, rodinná firma zaměřená na stavební engineering Klímovi a specialisté na dřevěné stavby Wood System.

 

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.