NOVINKY

Rychlá výstavba s tvárnicemi velkých formátů Ytong

Velkoformátové tvárnice YTONG | Kaštanová

Stavební řízení v České republice patří v celosvětovém měřítku mezi jedno z nejdelších. Jakmile tedy přijde čas stavět, proč nevyužít možnosti fázi hrubé stavby co nejvíce zkrátit. Praktickým pomocníkem primárně pro developerské projekty se mohou stát velkoformátové tvárnice Ytong. 

Méně pracovníků, rychlejší stavba

Pokud pro stavbu zvolíte velkoformátové tvárnice Ytong, zefektivníte a zrychlíte celý proces výstavby. Za pomoci minijeřábu tvárnice rychle a přesně usadíte, k práci potřebujete méně pracovníků a díky minijeřábu se také výrazně snižuje i fyzická náročnost. Velkou výhodou použití velkoformátových tvárnic je až dvojnásobné zrychlení výstavby.

Velkoformátové tvárnice YTONG | Kaštanová

Tvárnice pro bytové domy i vyšší stavby

Tvárnice Ytong Jumbo jsou efektivním řešením pro stavbu bytových domů do čtyř nadzemních podlaží. Využijete je primárně pro stavbu obvodového zdiva. Pro stavbu příček doporučujeme využít Ytong příčkový panel GHT.

Zapůjčení techniky

Výhodou využití stavebního materiálu od společnosti Xella je také možnost zapůjčení stavebních strojů. Vybrat si můžete z minijeřábů, kleští, schůdků, heverů a spousty dalších. Opřít se můžete také o odbornou pomoc technických poradců, kteří vám budou k dispozici.

Velkoformátové tvárnice YTONG | Kaštanová

Ekologický stavební materiál

Tvárnice Ytong jsou vyráběny s ohledem na zachování přírodních zdrojů. Jejich složení je velmi jednoduché – vápno, písek, cement a voda. Stavby postavené z Ytongu mají výborné tepelněizolační vlastnosti a bez problémů s nimi postavíte i pasivní domy.

Prohlédněte si tvárnice Ytong v Brně na vlastní oči. Navštivte Centrum hrubé výstavby, které je součástí Centra bydlení a designu Kaštanová a seznamte se s tímto stavebním materiálem všemi smysly a do nejmenších detailů. 

 

Značky v novince

YTONG

Hledáte moderní stavební materiál, odborné poradenství a podporu u svého projektu? Kompletní stavební systém Ytong, vápenopískové tvárnice Silka a minerální zateplení Multipor vám nabízí ucelené řešení stavby, včetně detailů, jako jsou povrchové úpravy. Zatím jsou to pro vás těžko představitelné pojmy a rádi byste získali zkušeného průvodce? Na Kaštanové vás čeká nejen fragment domu, na kterém si představíte skladbu materiálu a budoucí fungování. Můžete si zde dohodnout schůzku s technickým poradcem, který vám doporučí, jak dosáhnout odpovídajících norem, seznámí vás s možnostmi výstavby s firmou či svépomocí a předá vám také užitečné kontakty.

Novinky & akce

Podzimní interiérové trendy jsou tady! Který je podle vás ten nej?

Jaké interiérové trendy podzimu 2023 byste si neměli nechat ujít? S koncem léta a přicházejícím podzimem se t...

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vy...

Organizační informace - červenec 2023

Milí návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu dopravy týkající se ulice Kaštanová. V termínu od 1. 7...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.