NOVINKY

Uvažujete o kvalitní dřevěné podlaze?

Dřevěné podlahy Supellex z kolekce the family | Kaštanová

Dřevěná podlaha dokáže interiéru dodat nezaměnitelnou atmosféru. Oblíbená je i díky své dlouhé životnosti a odolnosti. Pokud právě hledáte tu pravou, přemýšlejte o kolekci the family.

Při správné péči vydrží kvalitní dřevěná podlaha desítky let jako nová. Právě odolnost, ale i barevná stálost patří mezi její výhody. Nevyšisuje ji sluneční světlo a dokáže odolat otěru. A pokud se přece jen objeví škrábance a jiné vady na kráse, existuje několik způsobů renovace, od zbroušení a přelakování až po výměnu některých prken.

Proč volit dřevěnou podlahu?

Oceníte také tepelnou izolaci této podlahové krytiny. Nejen že jsou dřevěné podlahy pocitově příjemně teplé, ale dokáží částečně zabránit pronikání chladu do interiéru. Navíc si díky takové podlaze přinesete domů trochu přírody a vůně dřeva. Mezi nejodolnější dřevěné podlahy patří ty z tvrdých druhů dřevin, jako je buk, ořech, dub, akát a další. Právě z dubu je vyrobena naše kolekce podlah the family.

Dřevěná podlaha the family | Kaštanová

Mezi hlavní znaky této skupiny podlah patří kvalita, pohodlí a udržitelnost. Podlahové desky totiž pocházejí výhradně z českých a slovenských dubů, přičemž k jejich zpracování a ošetření dochází v Česku, na precizní zpracování a kvalitu se tedy můžete spolehnout. Vaše podlaha za vámi tak nebude cestovat přes půlku světa, což by zbytečně zatěžovalo životní prostředí. Prkna navíc pocházejí z udržitelného lesního hospodářství.

Zvolte dřevěnou třívrstvou podlahu

Dubové podlahy z kolekce the family se hodí i pro použití s podlahovým vytápěním. Povrch je ošetřen tvrdým voskovým olejem, který zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu. Tuto třívrstvou dřevěnou podlahu dodáváme v různých odstínech a vybrat si můžete i strukturu. Zalíbí se vám jemná a elegantní struktura, nebo spíš ta přírodnější, která obsahuje suky?

Dřevěná podlaha the family | Kaštanová

Co se týče barev, populární je tak zvané kouřové provedení, ale vybrat si můžete i mezi světlejšími variantami s hřejivým přírodním vzhledem v teplejších odstínech.

Kolekce the family zútulní váš domov

Díky dřevěné podlaze do interiéru vnesete kousek přírody; v případě kolekce the family půjde o českou či slovenskou přírodu. Uvažujte o dřevěné podlahové krytině různých odstínů a struktur, která z vašeho domu či bytu vytvoří útulný domov. 

Prohlédněte si novou kolekci the family v showroomu Supellex v Brně, v Centru bydlení a designu Kaštanová

Novinky & akce

10 tipů jak na moderní kuchyni

Není příliš pochyb o tom, že kuchyně je jedním z nejdůležitějších míst, které tvoří základ domova. Její funkč...

Ekologicky a zdravě se stavebními materiály společnosti Xella.

Podle vedoucího technického oddělení společnosti Xella CZ/SK Ing. Martina Mihála poroste letos zájem o obnovi...

Prestižní ocenění pro Duscholux za metodu AIR 3

V loňském roce získala společnost Duscholux prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2021 za inovativní metodu upevn...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.