Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

NOVINKY

Získejte barevné omítky za 1 Kč | Jarní akce Heluz

Pokud zrovna stavíte, tak určitě víte, ža každý ušetřený peníz se hodí. A pokud máte možnost mít všechny omítky na svůj dům za 1 Kč, tak to už je pěkná suma do kasičky! Neváhjete proto využít jarní akce Heluz!

Nakupte palety cihel a omítku máte za kačku

To je v podstatě všechno, co potřebujete vědět. Protože pokud nakoupíte cihly Heluz Family 2in1 nebo Heluz Plus, automaticky získáte voucher na odběr výrobků Maxit za 1 Kč. Speciální nabídka se vztahuje na pastovitou silikonovou omítku maxit silco A 9030 a základní penetrační nátěr maxit prim 1050. Voucher platí na jakoukoli barvu ze vzorníku Maxit kreativ.

Maxit silco A 9030 je silikonová šlechtěná omítka s vysokým obsahem silikonové pryskyřice. Je dostatečně paropropustná a vodoodpudivá, čímž zdivu poskytuje optimální ochranu. Probarvení i zrnitost výrobku si zákazník po splnění podmínek akce volí individuálně. Plocha fasády bude převzata z projektové dokumentace. Pro výpočet množství bude zohledněn předpoklad, že na 1 m2 fasády odpovídá spotřeba silikonové omítky 3,4 kg v zrnitosti 2 mm, 2,7 kg v zrnitosti 1,5 mm a základního penetračního nátěru 0,2 l.

heluz jarní akce

Jak na to?

Hlavní podmínkou je registrace na stránkách heluz.cz/akce - zde vyřešíte vše potřebné. Zapamatujte si tedy následující body:

• od 1. února 2021 do 31. března 2021 se registrujte na heluz.cz/akce

• objednejte stavební materiál HELUZ od 1. února do 30. dubna 2021

• expedice stavebního materiálu proběhne do 30. června 2021, se složenou kaucí do 31. října 2021

• váš bonus v podobě probarvené pastovité silikonové omítky maxit silco A 9030 a penetrace maxit prim 1050 si můžete odebrat až do 31. prosince 2022


Pokud tedy stavíte, neváhejte se obrátit na Heluz, kteří vám poradí se vším ohledně hrubé stavby vašeho domu.

 

Značky v novince

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Novinky & akce

Namakaná vířivka? Fitness vířivka Villeroy & Boch se silnějším čerpadlem.

Před výkonem vířivka. Po výkonu vířivka. To, že vířivé vany Villeroy & Boch využívají technologii vyjímatelný...

Transparentní architektura v podobě oken Schüco

Od roku 1226, kdy byla vyrobena v anglickém Sussexu takzvaná široká tabule, prošlo stavební sklo ve svém vývo...

Exkurze studentů SPŠ stavební Kudelova Brno

Nejlépe se učí v praktických situacích. A proto byl studentům střední průmyslové školy stavební Kudelova v Br...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.