NOVINKY

Získejte barevné omítky za 1 Kč | Jarní akce Heluz

Pokud zrovna stavíte, tak určitě víte, ža každý ušetřený peníz se hodí. A pokud máte možnost mít všechny omítky na svůj dům za 1 Kč, tak to už je pěkná suma do kasičky! Neváhjete proto využít jarní akce Heluz!

Nakupte palety cihel a omítku máte za kačku

To je v podstatě všechno, co potřebujete vědět. Protože pokud nakoupíte cihly Heluz Family 2in1 nebo Heluz Plus, automaticky získáte voucher na odběr výrobků Maxit za 1 Kč. Speciální nabídka se vztahuje na pastovitou silikonovou omítku maxit silco A 9030 a základní penetrační nátěr maxit prim 1050. Voucher platí na jakoukoli barvu ze vzorníku Maxit kreativ.

Maxit silco A 9030 je silikonová šlechtěná omítka s vysokým obsahem silikonové pryskyřice. Je dostatečně paropropustná a vodoodpudivá, čímž zdivu poskytuje optimální ochranu. Probarvení i zrnitost výrobku si zákazník po splnění podmínek akce volí individuálně. Plocha fasády bude převzata z projektové dokumentace. Pro výpočet množství bude zohledněn předpoklad, že na 1 m2 fasády odpovídá spotřeba silikonové omítky 3,4 kg v zrnitosti 2 mm, 2,7 kg v zrnitosti 1,5 mm a základního penetračního nátěru 0,2 l.

heluz jarní akce

Jak na to?

Hlavní podmínkou je registrace na stránkách heluz.cz/akce - zde vyřešíte vše potřebné. Zapamatujte si tedy následující body:

• od 1. února 2021 do 31. března 2021 se registrujte na heluz.cz/akce

• objednejte stavební materiál HELUZ od 1. února do 30. dubna 2021

• expedice stavebního materiálu proběhne do 30. června 2021, se složenou kaucí do 31. října 2021

• váš bonus v podobě probarvené pastovité silikonové omítky maxit silco A 9030 a penetrace maxit prim 1050 si můžete odebrat až do 31. prosince 2022


Pokud tedy stavíte, neváhejte se obrátit na Heluz, kteří vám poradí se vším ohledně hrubé stavby vašeho domu.

 

Značky v novince

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

Novinky & akce

Realizace malého bytu ve Slavkově pro manažera

Malé byty jsou velkým trendem, a proto i jejich vybavení nabízí neustále něco nového a skutečně se dá říci, ž...

Realizace wellness areálu Beauty & Beast od RCJ

Píše se červenec 2020. Právě tehdy přivítalo luxusní sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Mez...

3D návrh dětského pokoje a herny pro 2 chlapce

Realizace dětských pokojů je vždy takovou malou výzvou. U jaké jiné místnosti musíte tolik počítat do budoucn...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.