Ing. arch. Adam Boček
Ing. arch. Adam Boček logo

Ing. arch. Adam Boček

Přejít na web abnorm.cz

Architektonická a projekční kancelář zajišťující komplexní projektovou činnost od architektonické studie, zpracování projektu pro stavební povolení spolu s inženýrskou činností po dopracování do prováděcího projektu s autorským dozorem nad realizací stavby. Ing. arch. Adam Boček tvoří současnou architekturu s ohledem na tradici a místo návrhu. Důraz na individuální přístup, kvalitu, nadčasovost a udržitelnost.

S čím vám pomůžeme:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Ing. arch. Adam Boček se věnuje architektuře každého měřítka, od projektu rodinných domů a vil, přes administrativní budovy až po urbanistické návrhy areálů a územních celků. I pokud teprve přemýšlíte nad koupí pozemku, je dobré si nechat poradit, na co si dát pozor a sledovat už od začátku limity anebo naopak příležitosti místa pro vaši plánovanou stavbu domu.

Zpracování architektonické studie vás provede postupným navrhnutím domu přesně na míru a pro vaše individuální potřeby a přání. Samozřejmostí je dotáhnutí návrhu do konce a získání všech potřebných povolení pro stavbu stejně tak další navazující činnosti jako poradenství pro vás v průběhu stavby jako autorský dozor nad probíhající stavbou a i technický dozor investora.

Zpracování vaší studie a projektu probíhá v moderním 3D prostředí, projektováno systémem BIM, výstupem je podrobně zpracovaný projekt ale i dostatek vizualizací pro upřesnění vašich představ. Kancelář najdete v budově B na Kaštanové. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Proces stavby domu na klíč

Stavba vlastního bydlení je krásný, i když náročný a vyčerpávající proces. Abyste se mohli zaměřit na plánová...

Není beton jako beton.

Beton. Tento původně ryze stavební materiál, jehož doménou vždy byly nosné konstrukce a exteriérové prvky, se...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.