Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Proces stavby domu na klíč

Stavba domu na klíč | Kaštanová

Stavba vlastního bydlení je krásný, i když náročný a vyčerpávající proces. Abyste se mohli zaměřit na plánování bydlení a váš čas netrávili ve frontách na úřadech, můžete využít služeb poradenských a projektových firem, které vám s papírováním pomůžou.

Pomoc s vyřízením stavebního povolení

Kolem procesu stavby je třeba oběhat s dokumenty spoustu koleček a vystát řad. Doby vyřízení stavebního povolení je dlouhá a pro někoho, kdo staví poprvé, je složité dodat vše potřebné na první dobrou. Vyřízení stavebního povolení však může být výzvou i pro ty, kteří plánují větší objekty, jako jsou například bytové domy či průmyslové budovy. Naštěstí v tom nemusíte být sami a můžete se rozhodnout pro tzv. stavbu domu na klíč. Co přesně stavba domu na klíč zahrnuje?

  • Výběr stavebního pozemku – pomoc s hledáním vhodné parcely vč. analýzy stavebního pozemku
  • Zpracování projektové dokumentacejak bude váš dům vypadat, jaká vyberete okna, jaké zvolíte vytápění, kudy povedou odpady, z jakého materiálu bude hrubá stavba, zkrátka všechny informace o vaší stavbě
  • Inženýrská činnost – pomoc a sounáležitost s vyřízením stavby na úřadech pro získání stavebního povolení
  • Výběr dodavatelů – součástí stavby domu na klíč je také výběr realizátorů stavby
  • Stavební dozor – zda použité materiály odpovídají plánům a jsou nainstalovány v odpovídající kvalitě
  • Předání hotové stavby
  • Příprava na kolaudaci – další administrativně náročný proces, který urychlíte a zjednodušíte tím, že veškeré dokumenty bude schraňovat a průběžně připravovat poradenská firma

Stavba domu na klíč | Kaštanová

Pro některé je stále nepředstavitelné, že by někdo jednal s úřady za ně. V tomto případě ovšem platí, že kdo jednou zkusil, už nechce jinak. Pohodlí, a hlavně skutečná úspora drahocenného času jasně hovoří pro stavbu domu na klíč. Čas je totiž v průběhu stavby domu jedním z největších nepřátel. V Centru bydlení a designu Kaštanová najdete vhodné partnery, kteří vás na cestě k novému bydlení dovedou.

Hledám poradenskou firmu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

LEADERS ateliér

Architektonický a projektový ateliér působící na území celé České republiky. V pozici generálního projektanta nabízí vedení celého procesu realizace vašeho záměru - od architektonické studie až k prováděcím detailům a dozoru na stavbě. Každému projektu věnují potřebnou péči, ať už se jedná o rodinný dům, administrativní budovu, průmyslovou halu či rozsáhlé urbanistické území. K tomu využívají nejmodernější postupy, vč. 3D informačního modelování (BIM). Kvalita, komunikace a spolehlivost jsou pro ně na prvním místě.

Ing. arch. Adam Boček

Architektonická a projekční kancelář zajišťující komplexní projektovou činnost od architektonické studie, zpracování projektu pro stavební povolení spolu s inženýrskou činností po dopracování do prováděcího projektu s autorským dozorem nad realizací stavby. Ing. arch. Adam Boček tvoří současnou architekturu s ohledem na tradici a místo návrhu. Důraz na individuální přístup, kvalitu, nadčasovost a udržitelnost.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.