NOVINKY

Proces stavby domu na klíč

Stavba domu na klíč | Kaštanová

Stavba vlastního bydlení je krásný, i když náročný a vyčerpávající proces. Abyste se mohli zaměřit na plánování bydlení a váš čas netrávili ve frontách na úřadech, můžete využít služeb poradenských a projektových firem, které vám s papírováním pomůžou.

Pomoc s vyřízením stavebního povolení

Kolem procesu stavby je třeba oběhat s dokumenty spoustu koleček a vystát řad. Doby vyřízení stavebního povolení je dlouhá a pro někoho, kdo staví poprvé, je složité dodat vše potřebné na první dobrou. Vyřízení stavebního povolení však může být výzvou i pro ty, kteří plánují větší objekty, jako jsou například bytové domy či průmyslové budovy. Naštěstí v tom nemusíte být sami a můžete se rozhodnout pro tzv. stavbu domu na klíč. Co přesně stavba domu na klíč zahrnuje?

  • Výběr stavebního pozemku – pomoc s hledáním vhodné parcely vč. analýzy stavebního pozemku
  • Zpracování projektové dokumentacejak bude váš dům vypadat, jaká vyberete okna, jaké zvolíte vytápění, kudy povedou odpady, z jakého materiálu bude hrubá stavba, zkrátka všechny informace o vaší stavbě
  • Inženýrská činnost – pomoc a sounáležitost s vyřízením stavby na úřadech pro získání stavebního povolení
  • Výběr dodavatelů – součástí stavby domu na klíč je také výběr realizátorů stavby
  • Stavební dozor – zda použité materiály odpovídají plánům a jsou nainstalovány v odpovídající kvalitě
  • Předání hotové stavby
  • Příprava na kolaudaci – další administrativně náročný proces, který urychlíte a zjednodušíte tím, že veškeré dokumenty bude schraňovat a průběžně připravovat poradenská firma

Stavba domu na klíč | Kaštanová

Pro některé je stále nepředstavitelné, že by někdo jednal s úřady za ně. V tomto případě ovšem platí, že kdo jednou zkusil, už nechce jinak. Pohodlí, a hlavně skutečná úspora drahocenného času jasně hovoří pro stavbu domu na klíč. Čas je totiž v průběhu stavby domu jedním z největších nepřátel. V Centru bydlení a designu Kaštanová najdete vhodné partnery, kteří vás na cestě k novému bydlení dovedou.

Hledám poradenskou firmu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

LEADERS ateliér

Architektonický a projektový ateliér působící na území celé České republiky. V pozici generálního projektanta nabízí vedení celého procesu realizace vašeho záměru - od architektonické studie až k prováděcím detailům a dozoru na stavbě. Každému projektu věnují potřebnou péči, ať už se jedná o rodinný dům, administrativní budovu, průmyslovou halu či rozsáhlé urbanistické území. K tomu využívají nejmodernější postupy, vč. 3D informačního modelování (BIM). Kvalita, komunikace a spolehlivost jsou pro ně na prvním místě.

EKOTREND

Společnost EKOTREND TECK navazuje na více než 20letou tradici staveb v souladu s přírodou s důrazem na nízko spotřebu energie. Poskytuje vše potřebné k realizaci bydlení od vyhledání vhodného pozemku, architektonický návrh stavby, přípravu kompletního projektu pro stavební povolení a realizaci, inženýrské služby a dohled až po finální výstavbu dle přání klienta. 

Ing. arch. Adam Boček

Architektonická a projekční kancelář zajišťující komplexní projektovou činnost od architektonické studie, zpracování projektu pro stavební povolení spolu s inženýrskou činností po dopracování do prováděcího projektu s autorským dozorem nad realizací stavby. Ing. arch. Adam Boček tvoří současnou architekturu s ohledem na tradici a místo návrhu. Důraz na individuální přístup, kvalitu, nadčasovost a udržitelnost.

Novinky & akce

Podzimní interiérové trendy jsou tady! Který je podle vás ten nej?

Jaké interiérové trendy podzimu 2023 byste si neměli nechat ujít? S koncem léta a přicházejícím podzimem se t...

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vy...

Organizační informace - červenec 2023

Milí návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu dopravy týkající se ulice Kaštanová. V termínu od 1. 7...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.