Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Dětské postýlky

Dětské postýlky

Dětská postýlka je nedílnou součástí dětského pokoje. Je to první pomyslný krůček osamostatnění vašeho dítěte, tak si při jejím výběru dejte záležet. Nejenže se vybírá podle vzhledu a stylu celého pokoje, ale především se jedná o praktickou a zdravotní stránku nábytku. S postýlkou dítě i roste, tak je vhodné vybírat variabilní nábytek, který umožňuje různé obměny. Nejen posunovací rošt - ať se k miminku nemusíte tolik sklánět a větší dítko, aby zase z postýlky hned nevypadlo, ale také možnosti rozkladu na klasickou postel. Ty nejlepší varianty vám nabídneme v Centru Kaštanová.

Na trhu je spousta dětských postýlek, které se předbíhají ve stylu, designu, kombinaci nebo ceně. Ale jak vybrat tu nejlepší? Nejlépe s odborníky, kteří tomu opravdu rozumí. A ti vám doporučí vyrobit postýlku na míru. Jen tak získáte dokonalé vybavení do dětského pokoje, ale především tak získáte přesně to, co potřebujete. Není vhodné si vybírat postýlku, která se při prvním zaškobrtnutí otřese a rozsype, proto je vhodné volit postel z masivu. Jen u ní máte jistotu, že bude kvalitní a nejvíce stabilní. 

Nechte si zaměřit a vyrobit dětskou postel na míru třeba na showroomu DEHO. Navíc zde můžete rovnou vybrat i zdravotní matraci pro dítě a další dekorace a vybavení pokoje. Nebo se můžete inspirovat u firmy Domov na míru, která vám přinese celý interiér dětského pokoje na míru.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.