Dětský nábytek

Dětský nábytek

Nábytek pro děti - to máme postýlku, stolek, židli, komodu nebo menší skříň někdy i různé poličky a organizační systémy. Vše v kvalitním provedení a nezávadném zpracování, aby si děti nemohly ublížit. Vybrat takový nábytek je ale někdy trochu náročné. Sladit styl, velikost, motiv, řešení... Nechte si proto poradit odborníky a vytvořte doslova kouzelný dětský pokojíček!

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Kanceláře

Domov na míru

Pokud hledáte opravdu kvalitní interiér, už dál hledat nemusíte! Firma DOMOV NA MÍRU je zde pro Vás. Dlouholetá praxe v oboru a stálá spolupráce s designéry a architekty je jejich hlavní předností. Nebojí se výzev a splní vaše představy do posledního šroubku. Těšit se na vás budou ať už s vlastním návrhem, nebo společnými silami vymyslíte svůj vlastní DOMOV NA MÍRU.

Při výběru dětského nábytku se většinou každý zaměřuje na styl, velikost a cenu. Není jednoduché najít ten nejlepší kompromis. Přitom výběr vybavení dětského pokoje je náročnou fází a předchází jí důkladná příprava. Nejenže je potřeba si uvědomit jaká velikost se do pokoje maximálně vleze, ale především přemýšlet do budoucna.

Dětská postýlka, která s dítětem poroste. Komoda, která nejprve slouží jako přebalovací pult, ale posléze nabídne možnost učení úklidu. Židle, která nabízí dokonalou oporu těla, roste spolu s dítětem a učí jej správnému sedu. Jsou to všechno důležité aspekty zdraví, na které se nesmí zapomenout.

Poraďte se s odborníky a najděte řešení, které bude tím nejlepším. Stačí například zavítat do showroomu DEHO nebo si domluvit schůzku s designéry firmy Domov na míru.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.