Noční stolky

Noční stolky

Dokážete si představit situaci, kde nenajdete vedle postele noční stolek? Kam si položit všechny důležité věci, které chcete mít ráno ihned po ruce? Kam s lampičkou a knížkou? Někdo zase nedokáže usnout pokud nemá po ruce vodu. Zkrátka noční stolek je sice malý, ale šikovný! Přemýšlíte který by se vám hodil?

Při zařizování ložnice se vždy začíná výběrem postele a matrace. Rozhodně by se ale nemělo zapomínat na noční stolek. Kvalitní značky a výrobci nábytku kompletují celé kolekce, kde je vše dokonale sladěno a vy si tak můžete vybrat postel i noční stolek stejného designu. Pokud ale takovouto možnost nechcete, nic se neděje. Noční stolky v zásadě můžete vybírat nejen z hlediska velikosti, ale také tvaru, designu a materiálu, z kterého je vyroben. Nejčastěji se dají najít noční stolky dřevěné nebo z laminátu, ale do moderního interiéru můžete využít stolek z platu a do luxusních prostor se zase skvěle hodí skleněný noční stolek.

Potom je jen na vás, jestli chcete noční stolek využívat pouze jako odkládací prostor nebo potřebujete i úložný prostor a mít si tak kam odložit nezbytnosti, které u postele nesmí chybět. Vybavte si ložnici dokonale podle sebe! Je to místo, kde se ukládáte do říše snů a kde relaxujete.

Přijďte si nabídku prohlédnout na showroom DEHO nebo si můžete i nechat vyrobit noční stolek na míru.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.