Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Nová vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby

Celoroční venkovní vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby | Kaštanová

Všichni si zasloužíme jednou za čas relaxovat. Venkovní vířivka je pro odpočinek ideální. Oddáváte se příjemné masáži a zároveň užíváte čerstvého vzduchu. Ukázku venkovních vířivek již několik let najdete v Centru hrubé výstavby. Expozice společnosti Eurowellness právě prošla drobnou obměnou a vy se můžete přijít seznámit s vířivkou Jacuzzi J235.

Vířivka na terasu jako stvořená pro letní party

Jedná se o první vířivku značky Jacuzzi, která je v Centru hrubé výstavby vystavená. Vhodná je do interiéru i jako celoroční venkovní vířivka. Kapacita vířivky je 6 osob, je tedy jako stvořená pro letní relaxační dýchánky.

O váš komfort se postará 35 trysek, které jsou optimálně rozprostřeny tak, aby každá část těla dostala masáž, jakou potřebuje. Díky technologii Aqualibrum® si můžete nastavit vlastní kombinaci vzduchu a vody a přizpůsobit si intenzitu masáže. V kombinaci s ergonomicky navrženými sedadly se vašim svalům dostane péče jako od prvotřídního maséra.

Vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby | Kaštanová

Průzračná voda bez virů a bakterií

O čistotu vody se stará unikátní systém CLEARRAY® UV-C Active Oxygen, který neutralizuje vodní patogeny a snižuje tak potřebu používané chemie. Bez obav o kvalitu vody tak můžete umístit vířivku na zahradu.

Masážní trysky jsou vyrobeny z broušené nerezy. Vířivku můžete ovládat prostřednictvím dotykového displeje nebo díky volitelnému příslušenství přes internet. Třešničkou na dortu, která vytvoří výslednou atmosféru, je vodopád a perimetrové osvětlení vířivky.

Vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby | Kaštanová

Přijďte si horkou novinku prohlédnout do expozice Eurowellness a možná ještě toto léto si můžete užívat vlastní soukromé vířivky. Vystavený model je totiž skladem a rychle dostupný. Navštivte Centrum hrubé výstavbyCentru bydlení a designu Kaštanová a dopřejte si zasloužený relax.

Prohlédněte si, co vše v expozici eurowellness najdete.  

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.