NOVINKY

Nová vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby

Celoroční venkovní vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby | Kaštanová

Všichni si zasloužíme jednou za čas relaxovat. Venkovní vířivka je pro odpočinek ideální. Oddáváte se příjemné masáži a zároveň užíváte čerstvého vzduchu. Ukázku venkovních vířivek již několik let najdete v Centru hrubé výstavby. Expozice společnosti Eurowellness právě prošla drobnou obměnou a vy se můžete přijít seznámit s vířivkou Jacuzzi J235.

Vířivka na terasu jako stvořená pro letní party

Jedná se o první vířivku značky Jacuzzi, která je v Centru hrubé výstavby vystavená. Vhodná je do interiéru i jako celoroční venkovní vířivka. Kapacita vířivky je 6 osob, je tedy jako stvořená pro letní relaxační dýchánky.

O váš komfort se postará 35 trysek, které jsou optimálně rozprostřeny tak, aby každá část těla dostala masáž, jakou potřebuje. Díky technologii Aqualibrum® si můžete nastavit vlastní kombinaci vzduchu a vody a přizpůsobit si intenzitu masáže. V kombinaci s ergonomicky navrženými sedadly se vašim svalům dostane péče jako od prvotřídního maséra.

Vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby | Kaštanová

Průzračná voda bez virů a bakterií

O čistotu vody se stará unikátní systém CLEARRAY® UV-C Active Oxygen, který neutralizuje vodní patogeny a snižuje tak potřebu používané chemie. Bez obav o kvalitu vody tak můžete umístit vířivku na zahradu.

Masážní trysky jsou vyrobeny z broušené nerezy. Vířivku můžete ovládat prostřednictvím dotykového displeje nebo díky volitelnému příslušenství přes internet. Třešničkou na dortu, která vytvoří výslednou atmosféru, je vodopád a perimetrové osvětlení vířivky.

Vířivka Jacuzzi v Centru hrubé výstavby | Kaštanová

Přijďte si horkou novinku prohlédnout do expozice Eurowellness a možná ještě toto léto si můžete užívat vlastní soukromé vířivky. Vystavený model je totiž skladem a rychle dostupný. Navštivte Centrum hrubé výstavbyCentru bydlení a designu Kaštanová a dopřejte si zasloužený relax.

Prohlédněte si, co vše v expozici eurowellness najdete.  

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.