NOVINKY

Připravte se na vířivku! V Centru hrubé výstavby.

Připravte se na vířivku! V Centru hrubé výstavby.
Divíte se, proč vystavujeme vířivé vany mezi produkty pro hrubou stavbu? Je to jednoduché - na přípravu podkladu a připojení by se mělo myslet již ve fázi projektování a hrubé stavby. Z nabídky firmy EuroWellness vám v Centru ukážeme exkluzivní vířivky německého výrobce Villeroy & Boch, včetně unikátního systému výměnných panelů JetPack.
 
Prohlédněte si expozici lákající k relaxu v naší virtuální prohlídce!
 
 
 
V Centru hrubé výstavby jsou k vidění vany A5L z řady Premium Line a vířivka s pevnými tryskami ze základní řady X-Series X6L. V exteriéru Centra vám také rádi předvedeme vířivou vanu A6L, kterou udržujeme celoročně v provozu a vy si ji tak můžete vyzkoušet na vlastní kůži! Doporučujeme tedy vzít ručník a plavky s sebou! Prohlédnout si můžete taktéž vzorník barev vnějšího obložení (panelu), vnitřních skořepin či textilního termokrytu.
 
Centrum hrubé výstavby vířivka Villeroy Boch Kaštanová
 
Odborníci z EuroWellness jsou tím pravým průvodcem na cestě za vysněným relaxem. Nespecializují se však jen na vířivky, ale zajistí vám taktéž vlastní saunu, bazén či wellness a to od návrhu až k realizaci včetně 3D vizualizací, stavební přípravy a odborné montáže.
 
Centrum hrubé výstavby sauna Eurowellness Kaštanová
 
Spolehnout se na EuroWellness můžete také v oblasti komerčních prostor jako jsou například wellness centra, veřejné bazény, spa hotely, lázně a další. V široké nabídce nachází své místo Jacuzzi - italský výrobce vířivek pro veřejné provozy, nadstandartních saun či luxusních bazénů s protiproudem; Sentiotec - jedinečné dřevěné sauny nejvyšší kvality; či na míru tvořené finské i parní sauny a další produkty přímo z dílny EuroWellness.
 
Objevte dokonalý relax díky profesionálům z EuroWellness! V Centru hrubé výstavby se těšíme na vaši návštěvu.
 

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.