NOVINKY

Připravte se na vířivku! V Centru hrubé výstavby.

Připravte se na vířivku! V Centru hrubé výstavby.
Divíte se, proč vystavujeme vířivé vany mezi produkty pro hrubou stavbu? Je to jednoduché - na přípravu podkladu a připojení by se mělo myslet již ve fázi projektování a hrubé stavby. Z nabídky firmy EuroWellness vám v Centru ukážeme exkluzivní vířivky německého výrobce Villeroy & Boch, včetně unikátního systému výměnných panelů JetPack.
 
Prohlédněte si expozici lákající k relaxu v naší virtuální prohlídce!
 
 
 
V Centru hrubé výstavby jsou k vidění vany A5L z řady Premium Line a vířivka s pevnými tryskami ze základní řady X-Series X6L. V exteriéru Centra vám také rádi předvedeme vířivou vanu A6L, kterou udržujeme celoročně v provozu a vy si ji tak můžete vyzkoušet na vlastní kůži! Doporučujeme tedy vzít ručník a plavky s sebou! Prohlédnout si můžete taktéž vzorník barev vnějšího obložení (panelu), vnitřních skořepin či textilního termokrytu.
 
Centrum hrubé výstavby vířivka Villeroy Boch Kaštanová
 
Odborníci z EuroWellness jsou tím pravým průvodcem na cestě za vysněným relaxem. Nespecializují se však jen na vířivky, ale zajistí vám taktéž vlastní saunu, bazén či wellness a to od návrhu až k realizaci včetně 3D vizualizací, stavební přípravy a odborné montáže.
 
Centrum hrubé výstavby sauna Eurowellness Kaštanová
 
Spolehnout se na EuroWellness můžete také v oblasti komerčních prostor jako jsou například wellness centra, veřejné bazény, spa hotely, lázně a další. V široké nabídce nachází své místo Jacuzzi - italský výrobce vířivek pro veřejné provozy, nadstandartních saun či luxusních bazénů s protiproudem; Sentiotec - jedinečné dřevěné sauny nejvyšší kvality; či na míru tvořené finské i parní sauny a další produkty přímo z dílny EuroWellness.
 
Objevte dokonalý relax díky profesionálům z EuroWellness! V Centru hrubé výstavby se těšíme na vaši návštěvu.
 

Značky v novince

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.