Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Kvalitní vestavěné skříně neboli skříně na míru mají jedinečnou výhodu. Lze je navrhnout tak, aby zabíraly v interiéru co nejméně místa. A především kompletně je přízpůsobit přáním a potřebám uživatele, aby mu stoprocentně vyhovovaly - z hlediska využití prostoru, splnění požadavků na interiérový design a také na uspořádání vnitřních úložných prostor.

Pokud byste šli nakupovat klasické šatní skříně, zejména u atypických prostor byste mohli narazit na nějaké problémy – výška skříní neodpovídá výšce ložnice, není k dispozici ta správná šířka nebo barevná varianta. Pokud se rozhodnete pro vestavěné skříně, všechny tyto problémy rázem odpadají! Můžete si přizpůsobit si rozměry, povrchovou úpravu, typ dveří a sami si zvolit uspořádání skříně. Využijte tu možnost a sami se aktivně podílejte na nastavení vnitřní konfigurace skříní. Jen vy sami víte, jaké druhy oblečení potřebujete uskladnit. Jinak bude vypadat skříň manažera a jinak skříň aktivního sportovce. Pokud budete skříň sdílet s partnerem, můžete rozdělit skříň na dvě části a přizpůsobit vašim individuálním potřebám včetně rozdílné výšky umístění polic.

Logika funkce vestavěných skříní napovídá, že ve většině případů jsou vybaveny posuvnými dveřmi – ty nezabírají téměř žádné místo navíc. Lze si vybrat ze široké škály materiálů, barev a povrchových úprav. V nabídce jsou různé druhy lamina, barevné lesklé sklo Lacobel, barevné matné sklo Matelac, průhledná barevná skla, dekorovaná skla nebo zrcadlová plocha. Skla jsou z vnitřní strany opatřena bezpečnostní fólií. Samozřejmostí je také kvalitní osvětlení, ideální jsou integrovaná světla, která se automaticky rozsvítí při otevření skříně. 

Přijďte si vestavěnou skříň vybrat na Kaštanovou. Specialisté na interiérový design v showroomu DEHO se vám budou rádi věnovat.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.