Vliesové tapety

Vliesové tapety

Vliesové tapety si zamilujete. Nabízí nespočet vzorů a barev, a tak padnou jako ušité doslova každému interiéru, mají ale také praktické funkce: dokonale zakryjí nedokonalosti zdí, přidávají extra izolační vrstvu a tlumí hluk (z ulice nebo od sousedů). Jejich instalace je přitom velmi snadná, a tak se ze svého nového designového prvku budete moci těšit rychle a bez větší námahy.

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Vliesové tapety jsou trend, a to z mnoha důvodů: nejenže skvěle vypadají, a to v klasickém i moderním interiéru, ale jejich výborné vlastnosti z nich dělají designový doplněk, který doma prostě chcete. Vliesové tapety se vyrábí z netkané textilie z polyesterových a celulózových vláken, jež je příjemná na dotek, stálobarevná, velmi snadno se čistí (tapety prostě omyjete vodou), dlouho vydrží, ale nabízí také dodatečnou tepelnou a protihlukovou izolaci

Na složité nanášení lepidla, následné provlhčování a složité (ne-li nemožné) odstraňování vzniklých bublin ale zapomeňte. Instalace vliesových tapet je snadná a zvládne ji úplně každý. Lepidlem natřete jen zeď, tapetu přiložíte, případné bubliny od středu lehce vytlačíte válečkem nebo hadříkem... a máte hotovo! Při odstraňování pak suchou tapetu prostě sloupnete ze stěny a můžete ji hned nahradit jinou.

Vliesové tapety se nabízí v nekonečné paletě vzorů, motivů a barev (včetně fototapet z vašich vlastních snímků) a oživit s nimi můžete v podstatě jakoukoli místnost v domě nebo bytě. Do dětského pokoje volte veselé motivy, do ložnice uklidňující barvy a do obýváku... cokoli se vám líbí. Tapety vždy laďte se stylem interiéru i ostatním nábytkem a vybavením prostor. Nezapomeňte, že velké vzory se hodí spíše do rozměrnějších místností, ty malé mohou opticky ještě zmenšit.  

Nepřeberné množství vzorků vliesových tapet do každého interiéru najdete v showroomu Optimal Interier Design v Centru bydlení a designu Kaštanová. Přijďte se inspirovat a vybrat si ty pravé pro váš domov.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.