Jídelní židle

Jídelní židle

Prostorný kvalitní stůl a pohodlná židle tvoří nerozlučnou dvojici. Tyto kusy nábytku by měly být vzájemně sladěné a měly by souznít s celým interiérem. Pojďte si s výběrem trochu pohrát. Vybrat si takové židle, na kterých se vám bude dobře a měkce sedět a nebudete si kazit záda.

Židle LaForma, Calligaris, Vitra a Connubia mají jedno společné – jedná se o prověřené italské značky židlí, které si můžete prohlédnout a zakoupit v showroomu DEHO. Liší se v materiálech, barvách, tvarech, ale na všech je znát mnohaletá práce na vývoji materiálů, perfektní řemeslné zpracování a rukopis zkušených designerů.

Vybrat si můžete z široké nabídky různých typů židlí, zvažte, zda se do vašeho interiéru hodí lépe tradiční dřevěné provedení s rýžovým výpletem, kombinace dřeva a kovových nožiček, nebo snad pestré barvy čalouněných sedáků a opěradel? Oceníte područky nebo preferujete židle bez područek? Možná by u vás nejlépe vynikly supermoderní plastové designové kousky, na výběr je tolik barevných odstínů a tvarů.

Přijďte si zkusit posedět na značkových židlích do showroomu DEHO a poradit se, které se nejlépe hodí k vašemu stolu, do vaší jídelny a vašeho domu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.