NOVINKY

Dolaďte svůj interiér k dokonalosti. V Optimal Interier Design vědí, jak na to.

Interiérové doplňky Optimal Interier Design | Kaštanová

Při ladění interiéru si můžete nohy uchodit. V Optimal Interier Design to znají, a proto vytvořili dva showroomy (Brno, Praha), kde najdete vše na jednom místě. Pyšní se zde nejširší nabídkou potahových a dekoračních látek, záclon, tapet a koberců, na výběr jsou také sedačky nebo jídelní židle. Ne vždy lze vybírat doplňky na monitoru, a proto si vybrané vzorky mohou klienti zapůjčit domů.

Tapety, látky, záclony Optimal design | Kaštanová

Na showroomech už je možné zhlédnout jejich nové kolekce jaro/léto 2022, které se nesou na vlně produktů s dlouhou životností, při které se šetří zdroje a zároveň se v maximální možné míře využívají recyklovaná vlákna nebo přírodní materiály.

Nová kolekce látek Fabulous World od Chivasso vyniká svou pozitivní a optimistickou náladou. Znovuobjevila hnědou, kterou lze krásně kombinovat s hřejivou medovou, karamelovou a koňakovou. Proti nim stojí oceánská modř, indigo nebo zelená. V módě jsou stále florální motivy, bohaté tisky nebo nádherná výšivka. Vizuální pocit je podpořený kvalitou zpracování, jednoduše se jich chcete dotýkat. Kromě bavlny a polyesteru se uplatňuje také len, který je velmi nadčasový a neformální. Do této kolekce patří i vliesové tapety Divine s velkoformátovými vzory navazujícími na textilie. Každý vzor pak doplňují 3 uni barvy, tak aby vše harmonicky ladilo.

 

Tapety, látky, záclony Optimal design | Kaštanová

Chivasso produkty se vyznačují nejen exkluzivitou a kvalitou, ale také udržitelností - ruční výrobu a tkaní koberců Big Bang zajišťuje fairtradová organizace STEP. Zárověň také neobsahují chemické repelenty, škodliviny ani alergeny. Proces začíná stříháním vlny, přechází k jemnému mytí, česání a čištění, barvení přízí a vysoce kvalitního tkaní. Hustá bouclé příze a 20 mm vysoký vlas BIG BANG zajišťují příjemný pochozí pocit, zatímco jeho klidný a přirozený charakter v nás spouští pohodu. Barevné spektrum navazuje na látky s tapetami tak, aby každý mohl vyšperkovat svůj interiér k dokonalosti.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Chci více informací o textiliích


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.