NOVINKY

Dolaďte svůj interiér k dokonalosti. V Optimal Interier Design vědí, jak na to.

Interiérové doplňky Optimal Interier Design | Kaštanová

Při ladění interiéru si můžete nohy uchodit. V Optimal Interier Design to znají, a proto vytvořili dva showroomy (Brno, Praha), kde najdete vše na jednom místě. Pyšní se zde nejširší nabídkou potahových a dekoračních látek, záclon, tapet a koberců, na výběr jsou také sedačky nebo jídelní židle. Ne vždy lze vybírat doplňky na monitoru, a proto si vybrané vzorky mohou klienti zapůjčit domů.

Tapety, látky, záclony Optimal design | Kaštanová

Na showroomech už je možné zhlédnout jejich nové kolekce jaro/léto 2022, které se nesou na vlně produktů s dlouhou životností, při které se šetří zdroje a zároveň se v maximální možné míře využívají recyklovaná vlákna nebo přírodní materiály.

Nová kolekce látek Fabulous World od Chivasso vyniká svou pozitivní a optimistickou náladou. Znovuobjevila hnědou, kterou lze krásně kombinovat s hřejivou medovou, karamelovou a koňakovou. Proti nim stojí oceánská modř, indigo nebo zelená. V módě jsou stále florální motivy, bohaté tisky nebo nádherná výšivka. Vizuální pocit je podpořený kvalitou zpracování, jednoduše se jich chcete dotýkat. Kromě bavlny a polyesteru se uplatňuje také len, který je velmi nadčasový a neformální. Do této kolekce patří i vliesové tapety Divine s velkoformátovými vzory navazujícími na textilie. Každý vzor pak doplňují 3 uni barvy, tak aby vše harmonicky ladilo.

 

Tapety, látky, záclony Optimal design | Kaštanová

Chivasso produkty se vyznačují nejen exkluzivitou a kvalitou, ale také udržitelností - ruční výrobu a tkaní koberců Big Bang zajišťuje fairtradová organizace STEP. Zárověň také neobsahují chemické repelenty, škodliviny ani alergeny. Proces začíná stříháním vlny, přechází k jemnému mytí, česání a čištění, barvení přízí a vysoce kvalitního tkaní. Hustá bouclé příze a 20 mm vysoký vlas BIG BANG zajišťují příjemný pochozí pocit, zatímco jeho klidný a přirozený charakter v nás spouští pohodu. Barevné spektrum navazuje na látky s tapetami tak, aby každý mohl vyšperkovat svůj interiér k dokonalosti.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Chci více informací o textiliích


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Podzimní interiérové trendy jsou tady! Který je podle vás ten nej?

Jaké interiérové trendy podzimu 2023 byste si neměli nechat ujít? S koncem léta a přicházejícím podzimem se t...

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vy...

Organizační informace - červenec 2023

Milí návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu dopravy týkající se ulice Kaštanová. V termínu od 1. 7...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.