Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Úložné prostory

Úložné prostory

Úložných prostor nikdy není dost! Těch věcí, co je potřeba někam uskladnit a pak je zase rychle a v klidu najít, až je budete potřebovat… Výborným řešení jsou samostatné místnosti, kde je jednoduché si vše přehledně uspořádat – šatny, komory i technické místnosti. Využijte každé místo chytře od podlahy až ke stropu.

Nejčastější místa pro ukládání věcí jsou různé skříně, komody, botníky, rozmístěné po celém bytě nebo domě. Proč nevyřešit uskladnění věcí do samostatných místností sofistikovaně jednou pro vždy a nechat ložnice, obývací pokoje a haly volně dýchat? Ať už si budete zařizovat šatnu, komoru nebo technickou místnost, vždy je dobré předem pečlivě promyslet, co všechno chcete uskladnit a jak často tyto věci používáte. Jinak uskladníte věci, které chcete mít kdykoli po ruce, jinak věci sezónní a jinak věci, které jsou potřeba jen občas.

Šatny pro uskladnění oblečení a bot je vhodné umístit hned vedle ložnic, předsíní, dětských pokojů nebo pokojů pro hosty. Měly by mít z těchto pokojů samostatný vstup. Aby vám před odchodem neunikla žádná chybička ve vašem vzhledu, potřebujete velké zrcadlo a samozřejmě dobré osvětlení. Úplně ideální by bylo, kdyby se vešel i toaletní stolek.

Pro uskladnění všech ostatních věcí v domácnosti je výborná samostatná místnost, kterou nazýváme technická. Je to centrální univerzální prostor, kde se vejde vše, co nechcete v obytném interiéru ukazovat ani ukládat. Kromě regálů na uskladnění věcí zde můžete zde umístit také pračku, sušičku, kotel nebo výlevku. Úložné prostory je možné nechat si vyrobit na míru nebo využít standardizovaných úložných systémů. Některé systémy jsou vybaveny tak, že si výše položené regály jednoduše přitáhnete k sobě.

Přijďte si zařídit své úložné prostory na Kaštanovou. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější pro váš domov, domluvte si schůzku v showroomu DEHO nebo v ateliéru Domov na míru. Těšíme se na vás.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.