Venkovní dlažba

Venkovní dlažba

Vybrat kvalitní venkovní dlažbu - to není jen tak. V našem podnebí je totiž dlažba vystavena mnoha vlivům. Když pomineme náročnost z hlediska využívání, tak je velmi důležité se zaměřit na změny, které způsobují povětrnostní podmínky. Vytrvalé a mnohdy kyselé deště, sníh, kroupy, spalující sluneční paprsky nebo mrazy - to je jen krátce pro představu, čemu všemu musí dlažba odolávat…

Jak tedy vybírat? Jaké jsou možnosti? Například se můžete zaměřit na keramickou dlažbu nebo dlažbu betonovou….

Atlas Concorde dlažba

Designová keramická dlažba

Kvalitní a decentní provedení dlažby můžete získat například od keramické dlažby. A to se speciální variantou, která je pojmenována LASTRA. Ta je specifická svou tloušťkou - 20 mm. Silné dlaždice jsou ošetřeny, aby odolávaly povětrnostním podmínkám a zároveň je s pomocí tohoto ošetření zabezpečeno, že neuklouznete u bazénu. Dlažba totiž nenasáká. Zkrátka varianta, která myslí na všechny proměnné.

Nabídka keramické dlažby LASTRA navíc skýtá široké možnosti designových provedení - imitace dřeva nebo kamenů jsou natolik autentické, že sami budete překvapeni. I pokládka této dlažby není nic složitého. Můžete využít způsobu aplikace na terče anebo dlažbu usadit přímo do písku či kamínků.

Pro více informací se můžete inspirovat u partnera Keraservis.

Atlas Concorde dlažba

 

Betonové prvky, které překvapí

To, že beton je materiálem, který se domovech těší oblibě téměř na každém koutu není žádná novinka. Můžete najít betonová umyvadla, betonové stolky a také betonové osvětlení. Betonová dlažba se sice nemusí zdát být převratem, ale její provedení a design vás může překvapit. Širokou nabídku si můžete sami ověřit u našeho partnera Presbeton - jejich největším favoritem je série Bark imitující přírodní dřevo.

Dlažba je mrazuvzdorná a ošetřena impregnací Protect System TOP proti znečištění a pronikání vody. Kromě těchto kvalitativních vlastností, je ale velkou výhodou kolekce její multifunkčnost. V rámci kolekce se můžete těšit na její ucelenost - součástí jsou dlažby, palisády, travní lem, žlab do dlažby, schody a květináče. Všechny tyto betonové prvky mají jednotný reliéf v podobě imitace prkna. Celá zahrada v jednotném stylu!

Ať už dáváte přednost keramické nebo betonové dlažbě, inspirovat se můžete přímo v prostorách Centra Kaštanová - u partnerů Keraservis a Presbeton.

Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde
Dlažba Atlas Concorde

Předchozí Další Zavřít