NOVINKY

Kolekce retro obkladů a dlažeb Venti Boost

Kolekce retro obkladů a dlažeb Venti Boost

V showroomu Keraservis máte vždy jistotu, že tam najdete ty nejnovější trendy obkladů a dlažeb, které umí chytnout za srdce. Třeba jako hravou retro kolekci Venti Boost od italské keramičky Atlas Concorde.

Retro obklady dlažby Keraservis Centrum Kaštanová

Hravé dlaždičky s nádechem historie

V dnešní době, kdy jsou velkoformáty skloňovány čím dál častěji, je možná až k neuvěření, že se na světlo denní probojovávají opět malé formáty kachliček. Určitě si pamatujete z dob dřívějších, nebo možná ještě ve starých domech a chalupách můžete vidět na vlastní oči, drobné kachličky, které vytvářejí jemnou mozaiku zajímavých vzorů. No a teď se k obdobnému stylu můžete opět vrátit. Atlas Concorde na trh přineslo kolekci kachliček o velikosti 20 x 20 cm a vy si můžete začít hrát.

Retro obklady dlažby Keraservis Centrum Kaštanová

Teplé tóny Venti Boost Warm

Celá retro kolekce je rozdělena do několika sérií. Jednou ze základních variant je Venti Boost Warm, která nabízí teplé a univerzální tóny. Použít je můžete jako samostatný vzor a například koupelnu zahalit do příjemného tónu s vlídným zaujetím, anebo vzory této série můžete použít jako základní podtóny komplexní mozaiky. Hnědé a béžové tóny s jemným stínováním vám nabízí hned několik cest využití.

Retro obklady dlažby Keraservis Centrum Kaštanová

Minimalistický Venti Boost Cold

Další sérií retro kolekce je Venti Boost Cold, který oproti předchozí variantě nabízí chladnější tóny barev. Svými šedými tóny je nejvíce přirovnáván ke skandinávskému stylu - tolik typickému a srovnávanému k minimalistickému designu. Díky různým vzorům a geometrickým tvarům tato série skvěle padne nejen v chodbách ale pro svou univerzálnost i v rámci komerčních prostor. A také se skvěle hodí do kuchyní.

Retro obklady dlažby Keraservis Centrum Kaštanová

Veselý a hravý Venti Boost Classic Mix

Další série je vlastně takovým ikonickým ztvárněním retro kachliček, které si můžete pamatovat, ovšem s tím rozdílem, že zde najdete moderní linie a design, který se skvěle hodí nejen do koupelen a kuchyní, ale také do wellness prostor, chodeb nebo jídelen. Opravdu široká nabídka barev, vzorů a liní ve vás snadno otevře hravost a využití této série se vám doslova začne vytvářet před očima.

Retro obklady dlažby Keraservis Centrum Kaštanová

Blankytný Venti Boost Blue Mix

Portugalské azulejos! Přesně ty byly největší inspirací pro tuto sérii. Modré odstíny v kombinaci kontrastních barev vytváří ikonický vzhled hravého retro stylu a vy si tak můžete pohrát s mozaikou, která vynikne v každém interiéru


Taky vás po přečtení této novinky ihned "přepadla" lepší nálada? Na tváři se vám vykouzlil úsměv a hned vás napadlo, kde by se tato skvělá kolekce obkladů a dlažeb hodila? Tak na nic nečekejte a kontaktujte odborníky v Keraservis, kteří vám ke kolekci předají více informací a dokonce si na showroomu budete moct tuto krásu prohlédnout na vlastní oči.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.