Návrhy schodiště

Návrhy schodiště

Schodiště může být pouhým prostředkem, jak překonat pár výškových metrů z jednoho patra do druhého. Může se také stát výrazným soliterem v interiéru, středobodem domu, architektonickým skvostem. Záleží jen na vás, jakou formu si vyberete.

Kanceláře

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

Máte-li dům na více než jedno podlaží, bez schodiště se neobejdete. Dřevěné, kamenné, kovové, betonové, prefabrikované? Otevřené nebo uzavřené s úložnými prostory? Vyberte si architekta nebo interiérového designera a nechte to na něm. Obrátit se na profesionály se vždy vyplatí. Schodiště vám navrhnou jako součást návrhu interiéru či projektu celého domu nebo také v rámci samostatného návrhu.

U nás na Kaštanové se můžete s důvěrou obrátit na tyto ateliery: Filip Pavliňák, Ekotrend TECK nebo Atmosféra DESIGN

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.