Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Stavte bez nutnosti pozdějšího zateplování

Z čeho stavět dům

Také se řídíte heslem, když už něco dělám, tak ať je to pořádně? My také. Protože pro jakou jinou oblast života by toto rčení platilo víc, než pro budování vlastního bydlení. Jednou z prvních otázek je: Z čeho stavět dům? Vyberte si rovnou takový stavební materiál, který vám ušetří čas během stavby domu i peníze a starosti se zateplováním.

Zateplovat nebo nezateplovat

Dodatečné zateplování, ať už polystyrenem, pěnou nebo jinou technologií, je nejčastější způsob, jak snížit energetickou náročnost domu. Pravda je, že zejména u starších zástaveb se bez dodatečného zateplení pravděpodobně neobejdete. Pokud ovšem novostavbu teprve plánujete, ušetřete díky volbě materiálů, které jsou určené pro jednovrstvé zdění bez nutnosti dalšího zateplování.

Cihly HELUZ FAMILY šetří energie

Pokud patříte k zastáncům pálených cihel, ideálním produktem pro vás jsou rozhodně cihly z řady HELUZ FAMILY 2in1. Z cihel postavíte pasivní dům i dům s téměř nulovou spotřebou energie bez potřeby dodatečného zateplení. Pro tyto domy jsou nejvhodnější broušené cihly, které mají vyplněné dutiny polystyrenem, což o 40 % zlepšuje jejich tepelněizolační vlastnosti. Díky výběru těchto cihel ušetříte čas v průběhu hrubé stavby, který se vždy hodí i finance, které byste museli dát za zateplovací materiály a pracovníky, kteří by je na dům montovali.

Zateplené cihly HELUZ | Kaštanová

Úsporné pórobetonové tvárnice YTONG

Padla vaše volba spíše na pórobeton? Pak i v tomto případě pro vás máme tip na úsporné zdivo. Tím jsou tepelněizolační tvárnice YTONG Lambda YQ, se kterými bez problémů postavíte pasivní dům. Díky jednovrstvé konstrukci stavba dobře dýchá, a navíc si výborné izolační vlastnosti udrží po celou dobu živostnosti stavby.

Úsporné tvárnice YTONG | Kaštanová

Stavba domu je dlouhý proces, tak proč jej nezkrátit, pokud máte možnost? Zvolte při stavbě takové zdivo, které vám ušetří drahocenný čas i finance, které byste vydali za dodatečný zateplovací materiál a pracovní sílu. Přijďte do Centra hrubé výstavbyCentru bydlení a designu Kaštanová, prohlédněte si expozice a společnosti HELUZ a Xella a rozhodněte se stavět chytře.  

Chci více informací o úsporném zdivu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.