NOVINKY

Vinařství Přátelé Pavlova vyniká dobrým vínem a kvalitní architekturou

Interiér vinařství Přátelé Pavlova | Kaštanová

Designové vinařství Přátelé Pavlova se nachází na jihu Moravy na nádherném místě Pálavských vrchů. Až se tam vypravíte a budete vychutnávat lahodné moravské víno, jistě oceníte nejen nádherné výhledy, ale také výjimečné interiéry, na jejichž realizaci se podílela firma RCJ.

Interiér vinařství Přátelé Pavlova | Kaštanová

Spojením exkluzivního místa, předního českého architektonického studia a uznávaného vinaře vzniklo výjimečné vinařství. Přímo z degustační místnosti se můžete kochat nádherným výhledem na vinice, na místní dominantu Dívčí Hrady a současně také na Mušovská jezera. Celá budova je materiálově rozdělena na betonovou a dřevěnou část. Je navržena s důrazem na spojení moderních technologií a starých osvědčených selských principů. V tomto duchu je také zařízen interiér degustační místnosti, kde se snoubí pohledový beton, dřevo a sklo.

Podlaha a stěna za kuchyňskou linkou v degustační místnosti je obložena keramickou dlažbou italského výrobce Atlas Concorde. Celá kolekce Atlas Concorde Boost je koncipována ve vzhledu betonové stěrky se vším, co k syrovému betonu patří. Pro degustační místnost architekti vybrali světlejší dlažbu Atlas Concorde Boost Grey na podlahu a o něco tmavší Atlas Concorde Boost Smoke na obklad stěny.

Interiér vinařství Přátelé Pavlova | Kaštanová

Všechny interiéry vinařství se drží jednotného minimalistického stylu. V přilehlé chodbě a toaletách pro návštěvníky je použita tatáž barevnost velkoformátové dlažby i obkladů jako v degustační místnosti. Na toaletách je barevnost opačná, než ve společenské místnosti. Toalety jsou vybaveny klozety a umyvadly Aet Italia z kolekce Square.

Realizace se ujala firma RCJ. Dodavatelem dlažeb a sanity byla společnost Keraservis. O interiéry se postarali designéři ze studia DEHO

Zařizujete vinařství, kavárnu, restauraci, obchod nebo hotel? Neváhejte se obrátit na odborníky z RJC a Keraservisu, kteří vám s tím rádi pomohou.

Článek vznikl během příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Poptávám realizační firmu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.