Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Vinařství Přátelé Pavlova vyniká dobrým vínem a kvalitní architekturou

Interiér vinařství Přátelé Pavlova | Kaštanová

Designové vinařství Přátelé Pavlova se nachází na jihu Moravy na nádherném místě Pálavských vrchů. Až se tam vypravíte a budete vychutnávat lahodné moravské víno, jistě oceníte nejen nádherné výhledy, ale také výjimečné interiéry, na jejichž realizaci se podílela firma RCJ.

Interiér vinařství Přátelé Pavlova | Kaštanová

Spojením exkluzivního místa, předního českého architektonického studia a uznávaného vinaře vzniklo výjimečné vinařství. Přímo z degustační místnosti se můžete kochat nádherným výhledem na vinice, na místní dominantu Dívčí Hrady a současně také na Mušovská jezera. Celá budova je materiálově rozdělena na betonovou a dřevěnou část. Je navržena s důrazem na spojení moderních technologií a starých osvědčených selských principů. V tomto duchu je také zařízen interiér degustační místnosti, kde se snoubí pohledový beton, dřevo a sklo.

Podlaha a stěna za kuchyňskou linkou v degustační místnosti je obložena keramickou dlažbou italského výrobce Atlas Concorde. Celá kolekce Atlas Concorde Boost je koncipována ve vzhledu betonové stěrky se vším, co k syrovému betonu patří. Pro degustační místnost architekti vybrali světlejší dlažbu Atlas Concorde Boost Grey na podlahu a o něco tmavší Atlas Concorde Boost Smoke na obklad stěny.

Interiér vinařství Přátelé Pavlova | Kaštanová

Všechny interiéry vinařství se drží jednotného minimalistického stylu. V přilehlé chodbě a toaletách pro návštěvníky je použita tatáž barevnost velkoformátové dlažby i obkladů jako v degustační místnosti. Na toaletách je barevnost opačná, než ve společenské místnosti. Toalety jsou vybaveny klozety a umyvadly Aet Italia z kolekce Square.

Realizace se ujala firma RCJ. Dodavatelem dlažeb a sanity byla společnost Keraservis. O interiéry se postarali designéři ze studia DEHO

Zařizujete vinařství, kavárnu, restauraci, obchod nebo hotel? Neváhejte se obrátit na odborníky z RJC a Keraservisu, kteří vám s tím rádi pomohou.

Článek vznikl během příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE.

Poptávám realizační firmu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.