Akustické panely

Akustické panely

Každá místnost si zaslouží dokonalou akustiku. Akustické panely nám pomáhají nejen korigovat hluk zvenčí, ale také zevnitř. Díky akustickým panelům budeme během jednání méně namáhat své hlasivky a budeme mít jistotu, že se zvuky nepřekročí zdi jednací místnosti.

Centrum hrubé výstavby

Acousticool

Společnost Acousticool vznikla s cílem dopřát lidem pocit skutečného ticha prostřednstvím profesionálních služeb a komplexních řešení v oblasti akustiky. V rámci svých služeb společnost nabízí zpracování studie kvality akustiky, včetně měření dozvuku, v soukromých i komerčních objektech. Poté klientovi vypracují návrh protihlukových úprav, které taky zrealizují.

Jakou akustiku má váš dům? Nebo vaše pracoviště? To jsou otázky, které vás možná dosud nenapadly, ale stojí za určitým diskomfortem, který cítíte. Správně akusticky nastavenou místnost totiž nejčastěji oceníme, až ji zažijeme. Až nás neruší všudypřítomná ozvěna nebo ruchy z okolí, nemusíme zbytečně zvedat hlas nebo naopak šeptat, aby se důvěrné informace nedostaly kam nemají.

ANa akustiku je dobré myslet již ve fázi hrubé stavby a  zvolit vhodné zdivo. Po dostavění mohou s akustikou pomoci akustické panely. Ty najdou své uplatnění jak v soukromých, tak komerčních projektech. Doma je oceníte zejména v pracovnách, koupelnách, ložnicích, dětských nebo obývacích pokojích. Ukázku designových i funkčních možností najdete v expozici společnosti AcousticoolCentru hrubé výstavby.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.