Acousticool
Acousticool logo

Acousticool

Přejít na web acousticool.cz

Společnost Acousticool vznikla s cílem dopřát lidem pocit skutečného ticha prostřednstvím profesionálních služeb a komplexních řešení v oblasti akustiky. V rámci svých služeb společnost nabízí zpracování studie kvality akustiky, včetně měření dozvuku, v soukromých i komerčních objektech. Poté klientovi vypracují návrh protihlukových úprav, které taky zrealizují.

S čím vám pomůžeme:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Možná si ani neuvědomujeme, jak je důležité nastavit optimální akustiku v místnosti. Až po úpravě místnosti od společnosti AcoustiCool zjistíme, že nemusíme tolik křičet a najednou nás neruší žádný šum. Změnu způsobí instalace akustických panelů a desek, které v místnosti nastaví tu pravou akustickou pohodu. 

Díky komplexnímu přístupu ke klientovi je vytvořený individuální systém řešení, jehož výsledkem je zdravější a klidnější prostředí pro práci i odpočinek. Akustické panely zvládnou "utišit" kancelářské prostory, školy, výroby, dílny a samozřejmě také rodinné domovy.

Přijďte si prohlédnout ukázku akustických panelů do Centra hrubé výstavby, nebo si rovnou sjednejte nezávaznou schůzku, na které se o tomto přelomovém přístupu dozvíte víc. Ukázku najdete v budově A na Kaštanové. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.