Potřebujeme váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby se vám mimo jiné mohly ukazovat informace týkající se vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, dovolujeme si upozornit na změnu otevírací doby. V pondělí 4. 7. budou mít zavřeno showroomy Piedra, Hormen, Porte Karpi, Eclisse a Němec. Ve svátky 5. - 6. 7. bude zavřeno celé Centrum Kaštanová. Děkujeme za pochopení.
Cersaie je přední mezinárodní výstavou keramických i jiných designových obkladů a nábytku pro koupelny, která se tradičně koná v Bologni, Itálii. V letošním roce se uskutečnila ve dnech 23. - 27. září a během jejího konání se setkávali architekti, projektanti a dodavatelé, kteří se navzájem seznamovali s novými trendy.
Prezentace obkladů a dlažeb z keramiky či jiných materiálů, tapety, dřevěné podlahy, mramorové a koupelnové vybavení světových špičkových firem se rozprostírala na ploše 156.000 m2, v 18 výstavních sálech.
Doplněna byla o architektonické konference a odborná školení, např. jak správně nainstalovat tu či onou baterii nebo obložit specifickou keramiku.
Designéři měli příležitost seznámit se také s možnostmi jak použít různé povrchy k dotvoření atraktivních a emocionálních prostorů.
Tuto světově známou výstavu si nenechal ujít ani náš partner Keraservis, to proto, aby vám mohl představit žhavé novinky. Inspirujte se :-)