NOVINKY

Letní vedra? Zchlaďte se v bazénu nebo ve vířivce

Letní vedra? Zchlaďte se v bazénu nebo ve vířivce

Tak a je to tady... Úmorné letní měsíce, kdy se všudypřítomné vedro ozývá, i když neděláme absolutně nic. V tu chvíli hledáme osvěžení, které nejenže ochladí, ale především i probudí z rozehřáté letargie. Takže skočit do vody! Ať už úžasné osvěžení v bazénu nebo relaxující masáž ve vířivce, díky které se hned probudíte - obojí si můžete dopřát u sebe doma. Stačí se jen inspirovat.

Vířivka EuroWellness

Je libo bazén na zahradě nebo v domě?

Bazén, jakožto součást domova, je nespornou výhodou. Zkrátka se můžete osvěžit kdykoli se vám zamane. Pro jeho realizaci jsou tu ale 2 hlavní otázky: jaký typ bazénu a kam s ním? Když začneme tou druhou otázkou - kam s ním - je odpověď teoreticky jednoduchá. Buďto na zahradu nebo do domu. Prakticky to s sebou ovšem nese mnoho dalších technických řešení. Pokud ale máte v domě místo, nebo vám dispozičně nabízí dostatek prostoru, tak je vnitřní bazén skvělou volbou. Osvěžit se můžete po celý rok, v létě otevřít francouzská okna a užít si skvělého propojení interiéru s vaší zahradou a především nemusíte řešit vypouštění bazénu přes zimu nebo úklid věčně napadaného listí v exteriérovém bazénu. Pravda, jedná se o nemalou investici, ovšem je to právě to rozhodnutí, za které si budete po dlouhá léta děkovat.

Pokud ale upřednostňujete bazén na zahradě, tak i zde se nabízí několik řešení. Bazén volně stojící nebo zapuštěný. I když je první varianta více častým řešením a především je ekonomicky přijatelnější, opravdu bychom vám doporučili zapuštěný bazén. Je mnohem lépe přístupnější a i jeho zastřešení nabízí praktičtější řešení. Pokud se chcete inspirovat řešením bazénů, tak jednoznačně doporučujeme reference firmy RCJ. Detailní provedení mozaikového povrchu je opravdu prací mistra! Zároveň se ale můžete inspirovat řešením venkovní dlažby, kterou nejen k bazénu, ale i na terasu nebo celkově na vaši zahradu jistě potřebujete. Více si o ní můžete přečíst v našem článku, který popisuje výběr keramické dlažby.

Bazén od RCJ

S vířivkou se osvěžíte kdykoli!

A v podstatě i kdekoli. Protože pokud nemáte prostor na to, abyste řešili stavbu bazénu, ať už v interiéru nebo exteriéru, tak je vířivka skvělou volbou. Umístit ji můžete na zahradu nebo do vaší koupelny či wellness místnosti. Ze sortimentu vířivek značky Villeroy & Boch můžete vybírat ze 4 sériových kolekcí, které vám poskytují široké možnosti volby. Od počtu míst, přes doplňkové funkce až po samotnou možnost individuální volby hydromasážního programu. Systém JetPak nabízí více než desítku různých panelů, které si jednoduše můžete vyměnit a užít si tak masáž beder, hrudníku nebo krční páteře. Především si ale můžete nastavit teplotu, která je vám nejpříjemnější a pohodlně se tak osvěžit i v těch největších letních vedrech.

Vířivky Villeroy & Boch jsou navíc těmi nejúspornějšími na trhu. Díky inovativnímu řešení potrubí jsou minimalizovány tepelné ztráty a provoz vířivky je tak omezen na pouhé minimum. Více si o nabídce firmy EuroWellness můžete přečíst v naší novince.

Vířivka EuroWellness


Je tedy jen na vás, jestli se rozhodnete pro bazén nebo vířivku.
Jedno vám ale můžeme slíbit - v letních měsících si zamilujete obě dvě varianty!

Značky v novince

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.