Důležité sdělení:
Milí návštěvníci a zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že ve středu 29. 1. 2020 bude Centrum bydlení a designu Kaštanová z technických důvodů otevřeno od 14h. V provozu budou showroomy Keraservis, Supellex, DEHO, Porte Karpi, Eclisse a Centrum hrubé výstavby. Děkujeme za pochopení.

Okna velkoformátová

Okna velkoformátová

Velkoformátová okna přinášejí do našich domovů a životů dostatek světla, krásné výhledy do okolí a propojení s okolním světem. Množství prosklených fasád přibývá jak ve městech tak i na venkově. Není divu, současné trendy ve výstavbě se ubírají právě tímto směrem. A výrobci velkoformátových oken drží krok s dobou co se týká designu i kvality provedení.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Centrum hrubé stavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Velkoformátová okna Schüco splňují náročné požadavky moderní doby na design, komfort, bezpečnost i úspory energie. Spojují funkčnost s nadčasovou estetikou, každý objekt může díky těmto oknům získat nezaměnitelný charakter. Komfort bydlení zvyšuje automatizace ovládání oken, vždyť k otevření nebo zavření stačí jedno stisknutí prstem. Ovládací systémy Schüco umožnují také přirozené i automatické větrání a ovládání venkovních žaluzií a rolet.

Výrobce velkoformátových oken Schüco dává záruky na maximální energetickou účinnost, garantuje výrazně snížení výdajů za vytápění. Okna mají zabudovány běžným okem neviditelné, ale velmi účinné systémy pro zajištění bezpečnosti proti vloupání.

Okna, vchodové dveře, posuvné systémy a zimní zahrady pro váš domov si můžete přijít prohlédnout a vybrat do showroomu Schüco. Vždy budete vítáni.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.