NOVINKY

Realizace wellness areálu Beauty & Beast od RCJ

Realizace wellness areálu Beauty & Beast od RCJ

Píše se červenec 2020. Právě tehdy přivítalo luxusní sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Meziříčí své první hosty. Ti si zde mohou hned od otevření užívat nejen kvalitně vybavené fitness, ale i vířivky se saunami. A nádavkem i netradiční designovou kavárnu.

kavárna ve wellness areálu

Z pohledu realizační firmy RCJ i dodavatele veškerých obkladů, dlažby a sanity (do společných prostor pro veřejnost i do zázemí), kterým byla společnost Keraservis, se jednalo o výrazně rozsáhlý projekt. Pojďme se tedy na něj společně podívat zblízka.

Jakousi pomyslnou červenou nití, která se vine celým projektem, je příjemná atmosféra vytvořená obklady a dlažbou v imitaci přírodních materiálů. Dekory dřeva a kamene, použité ve formě keramiky, mají – na rozdíl od svých autentických předloh – vynikající užitné vlastnosti. Ty jsou v dlouhodobě zatížených vlhkých prostorách nezbytné. Hovoříme především o stálobarevnosti, protiskluznosti a nenasákavosti. I z těchto důvodů volba padla na keramiku značky Atlas Concorde.

Na stěnách mohou návštěvníci areálu obdivovat obklady Atlas Concorde Brave Coke v tmavě šedé barvě. Jedná se o povrch s příjemnou matnou přírodní strukturou, od skutečného kamene je téměř k nerozeznání. Na podlaze a částečně i na stěnách je k vidění Atlas Concorde AXI Golden Oak, která výrazně připomínají dubová prkna v celé jejich kráse – včetně vykreslené kresby a mírně zdrsnělého povrchu.

recepce areálu wellness beauty beast

Na recepci, chodbách, v šatnách a v zázemí je na podlaze použita dlažba v imitaci betonu Atlas Concorde Boost Pearl a Keragen Grey. Keramické dlaždice jsou rektifikované, neboli téměř bezespárové – vytvářejí tak pocit velkého čistého jednolitého prostoru. V prostoru s vířivými vanami je použita designová mozaika nejvyšší kvality – Mosaic Stone Elite Cashmere a The Mosaic Factory Black.

Přejděme k sanitárnímu vybavení. Ani zde klient neustoupil od kvality. V zázemí wellness můžete najít krásná designová umyvadla Azzurra Elegance Circle Carbone, sprchové baterie a tělesa Hansgrohe Raindance, umyvadlové stojánkové baterie Tres Study, pisoáry s vestavěným automatickým inteligentním splachovačem Golf a spoustu dalších.

Sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Meziříčí je a bude charakteristické svou útulnou atmosférou. Lví podíl na tom má dobře zvolený typ dlažby a obkladů v přírodním vzhledu.

 

Pokud tedy zvažujete vybudovat byť menší domácí wellness, odborníci z RCJ a Keraservisu vám s tím rádi pomohou.

Autorem návrhu interiéru je architektonická a projekční kancelář FreeArchitects.


Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021 - přečtěte si jej celý ZDE.

Značky v novince

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.