NOVINKY

Realizace wellness areálu Beauty & Beast od RCJ

Realizace wellness areálu Beauty & Beast od RCJ

Píše se červenec 2020. Právě tehdy přivítalo luxusní sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Meziříčí své první hosty. Ti si zde mohou hned od otevření užívat nejen kvalitně vybavené fitness, ale i vířivky se saunami. A nádavkem i netradiční designovou kavárnu.

kavárna ve wellness areálu

Z pohledu realizační firmy RCJ i dodavatele veškerých obkladů, dlažby a sanity (do společných prostor pro veřejnost i do zázemí), kterým byla společnost Keraservis, se jednalo o výrazně rozsáhlý projekt. Pojďme se tedy na něj společně podívat zblízka.

Jakousi pomyslnou červenou nití, která se vine celým projektem, je příjemná atmosféra vytvořená obklady a dlažbou v imitaci přírodních materiálů. Dekory dřeva a kamene, použité ve formě keramiky, mají – na rozdíl od svých autentických předloh – vynikající užitné vlastnosti. Ty jsou v dlouhodobě zatížených vlhkých prostorách nezbytné. Hovoříme především o stálobarevnosti, protiskluznosti a nenasákavosti. I z těchto důvodů volba padla na keramiku značky Atlas Concorde.

Na stěnách mohou návštěvníci areálu obdivovat obklady Atlas Concorde Brave Coke v tmavě šedé barvě. Jedná se o povrch s příjemnou matnou přírodní strukturou, od skutečného kamene je téměř k nerozeznání. Na podlaze a částečně i na stěnách je k vidění Atlas Concorde AXI Golden Oak, která výrazně připomínají dubová prkna v celé jejich kráse – včetně vykreslené kresby a mírně zdrsnělého povrchu.

recepce areálu wellness beauty beast

Na recepci, chodbách, v šatnách a v zázemí je na podlaze použita dlažba v imitaci betonu Atlas Concorde Boost Pearl a Keragen Grey. Keramické dlaždice jsou rektifikované, neboli téměř bezespárové – vytvářejí tak pocit velkého čistého jednolitého prostoru. V prostoru s vířivými vanami je použita designová mozaika nejvyšší kvality – Mosaic Stone Elite Cashmere a The Mosaic Factory Black.

Přejděme k sanitárnímu vybavení. Ani zde klient neustoupil od kvality. V zázemí wellness můžete najít krásná designová umyvadla Azzurra Elegance Circle Carbone, sprchové baterie a tělesa Hansgrohe Raindance, umyvadlové stojánkové baterie Tres Study, pisoáry s vestavěným automatickým inteligentním splachovačem Golf a spoustu dalších.

Sportovně relaxační centrum Beauty & Beast ve Velkém Meziříčí je a bude charakteristické svou útulnou atmosférou. Lví podíl na tom má dobře zvolený typ dlažby a obkladů v přírodním vzhledu.

 

Pokud tedy zvažujete vybudovat byť menší domácí wellness, odborníci z RCJ a Keraservisu vám s tím rádi pomohou.

Autorem návrhu interiéru je architektonická a projekční kancelář FreeArchitects.


Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2021 - přečtěte si jej celý ZDE.

Značky v novince

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.