NOVINKY

3D návrh dětského pokoje a herny pro 2 chlapce

3D návrh dětského pokoje a herny pro 2 chlapce

Realizace dětských pokojů je vždy takovou malou výzvou. U jaké jiné místnosti musíte tolik počítat do budoucna? Nejen v rámci nábytku a vybavení ale také designově. Proto se velmi často volí neutrální čisté tóny a výraznější prvky se realizují o několik let později, až děti dorostou. Jde to ale i jinak! Inspirujte se proto vizualizací z pera rodinného dua Fridrichová Design Interiéru. Dámy si hravě poradily s dětským pokojem pro 2 chlapce a zároveň jim nabídly unikátní hernu pro každou příležitost.

herna a dětský pokoj 3D návrh fridrichová kaštanová

Klučičí pokoj pro 2 raubíře

Konkrétně se jedná o 3D návrhy dětského pokoje a herny pro dva bratry. Pokoje jsou funkčně rozděleny, protože bráškové pořád chtějí být spolu a bez sebe ani neusnou. A právě čistě ke spánku je určen jejich dětský pokoj. V jemných tónech šedé a přírodní zelené je navržen pokoj, který schovává dětské postele - jakožto samostatné domečky pro každého raubíře. Tapety na stěnách pokojíčku krásně kombinují praktický minimalismus s hravým dobrodružstvím. A knížky na stěnách? To jsou ty nejoblíbenější příběhy a pohádky na uspávání dvou rošťáků po náročném dni...

herna a dětský pokoj 3D návrh fridrichová kaštanová

Dětská herna, kde slovo nuda nepoznáte

Zatímco v pokoji kluci nabírají síly, tak herna je pravým opakem a slouží právě k vydovádění se dosyta! Aby taky ne, když se tu nachází tolik skvělých možností pro hry. Nejenže je tu stůl a pracovní prostor pro oba, kde můžou kreslit, malovat a vytvářet svá první unikátní malířská díla, zároveň je tu i volně stojící tabule pro větší realizace! Nad pracovními stoly jsou navrženy poličky, které mohou ukrývat oblíbené hračky - stačí je jen podat a na zemi, kde je pro tyto případy kulatý koberec, si začít hrát. A vedle pracovních stolů se nachází velká skříň v barvě antracitu nabízející další úložný prostor.

Mimo to je v místnosti navžen celý systém dřevěných konstrukcí, které slouží nejen ke hraní, ale zároveň zlepšení motoriky dětí. Ribstole na zdi, kdy je na jednu napojena plošina a druhá je vypletena sítí, jsou skvělým parťákem k protažení těla! A v kombinaci se zavěšenými kruhy vytváří centrální prvek místnosti. Kromě toho najdete na zdi ještě basketbalový koš nebo lezeckou stěnu aplikovanou na dřevěné latě, které tak krásně doplňují interiér pokoje nesoucí se ve stejném duchu jako dětský pokoj.

A to nejlepší nakonec? Až budou kluci dostatečně samostatní, tak se z herny stane jednoduše druhý dětský pokoj.


Co říkáte na tyto vizualizace dětského pokoje a herny? Jste z nich nadšení stejně jako my? Tak potom není nic jednoduššího než kontaktovat designérky z Fridrichová Design Interiéru a nechat si od nich vytvořit interiér na míru.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.