Barové židle

Barové židle

Barový pultík s barovými židlemi se stává čím dál častěji součástí bytových interiérů. Většinou tvoří optický předěl mezi kuchyní a jídelnou nebo obývacím pokojem – takzvaný rychlý snídaňový koutek. V kurzu jsou také skutečné domácí bary, které slouží svému původnímu účelu – k vysedávání se skupinou přátel se skleničkou něčeho ostřejšího v ruce.

Barové židle jsou ideální kusy nábytku, na kterých mají současní designeři obrovské pole působnosti, jak se vyřádit. Dřevo, nerez, hliník, plast, sklo, kůže, textilie, je tolik zajímavých materiálů, ze kterých je možné barové židle vyrobit. Designeři přinášejí stále nové nápady a nové kombinace materiálů, barev a stylů. V dnešní nabídce najdete vše od retro dřevěných židlí, klasických kožených s kovovou nohou, přes přírodní ratanové až po židle s industriálním designem.

U barové židličky je velmi důležitým parametrem výška. Je potřeba ji zvolit tak, aby se u baru dobře sedělo. Za zmínku určitě stojí židle, které se dají polohovat. Pokud trochu bojujete s místem, volte barové židličky, které můžete zasunout pod barový pult. Některé typy je možné také složit na sebe nebo dokonce poskládat – to se hodí u venkovních barů na terasách, kdy na sezónu můžete nábytek schovat.

Svou barovou židli si na Kaštanové můžete vybrat u specialistů na komplexní řešení bytových interiérů – v showroomu DEHO. Těšíme se na vaši návštěvu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.