Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Digestoře

Digestoře

Digestoře jsou v každé kuchyni nepostradatelným vybavením. Odsávání par a různých vůní, které vznikají během vaření a tím především péče o prostředí, ve kterém bydlíme - to je omezení vlhkosti a usazování částic. Digestoře ale můžete vybírat i designové a především velmi praktické. Vaše moderní kuchyně si tak zaslouží unikátní a moderní digestoř. Jaké jsou tedy v nabídce? A pro kterou je nejlepší se rozhodnout? S tím vám poradí na shworoomu DEHO.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Digestoře nebo jiné varianty odsavačů par jsou nedílnou součástí kuchyně. Jakou ale vybrat? Jejich sortiment je dnes už opravdu široký, tak se na to spolu podívejme.

Většina z nás si jistě pamatuje podstavné digestoře. Jedná se o klasickou digestoř umístěnou na stěně, která reprezentuje dobrý poměr cena - výkon. Dnes se ale mnohem více prezentují digestoře komínové nebo ostrůvkové. Ty první nabízejí téměř dvojnásobný výkon oproti klasickým digestořím a hodí se tak do středních a větších kuchyní. Jejich tah je veden právě do komína, který má dostatečný průměr na to, aby byla zajištěna kvalitní výměna vzduchu. S moderním řešením kuchyní a ostrůvky, které v nich vznikají se ale velmi oblíbily ostrůvkové digestoře. Ty jsou umístěny v prostoru přímo nad ostrůvkem a díky tomu si lze vybírat jejich design s ohledem na návrh kuchyně. Na výběr máte například velmi moderní a designové provedení od značky Faber.

Do menších, ale přesto moderně řešených, kuchyní jsou velmi oblíbené digestoře výsuvné nebo implementované do pracovní plochy. Výsuvné digestoře jsou zasazeny do kuchyňské linky a schovány uvnitř skříněk. Stačí ale jen jeden stisk tlačítka a digestoř se ihned vysunuje směrem nahoru. Některé z nich mají i funkci polohování a vy si tedy můžete vybrat, jestli chcete aby byla vysunutá ve své celé výšce nebo bude stačit přibližně v polovině. Tím druhým a moderním pojetím je digestoř, která je umístěna přímo k vařícím plochám. Svým tahem tak ihned odvádí páru a jiné zplodiny pryč a nedává žádnou možnost, aby se dostaly tam, kam nemají.

Co by ale rozhodně digestoři nemělo chybět, tak je kvalitní osvětlení. Proto je nejlepší si digestoře přijít nejprve vyzkoušet. A to právě na showroom DEHO - čeká tu na vás několik typů více než desítek značek a vy tak nemusíte kupovat zajíce v pytli!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.