Grilovací kameny

Grilovací kameny

Ti, co grilovací, nebo také pečící, kámen používají, říkají, že ten, kdo neokusil maso z kamene, tak nezažil, co je to delikatesa! Síla přírody v praxi! Jestli jste se po grilovacím kameni rozhlíželi, ale pořád si nebyli jisti, jestli do něj investovat, tak se můžete rovnou stavit na showroom Dekstone, kde vám všechny jeho výhody ihned vysvětlí. Nejenže zažijete přípravu jídel, jakou jste ještě nezažili, ale především zjistíte jeho další výhody.

Značky

Dekstone

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Už spoustu domácnosti pochopilo, a především zažilo, nesporné výhody používání pečícího nebo grilovacího kamene. Přírodní kámen, nejčastěji žula, se nabízí v mnoha velikostech. tvarech a provedeních. Můžete tak najít obdélníkové nebo čtvercové, kulaté, s drážkou pro odtékající tuk nebo bez ní a také třeba bílé, šedé nebo černé kameny. Nic z toho ale nemění fakt, že byste jej měli mít v kuchyni i vy.

Jeho nejpraktičtější výhoda je schopnost přenosu tepla. Kámen se totiž velmi rychle zahřeje a také si svou teplotu dlouho zachovává. Z hlediska energií tedy stačí jen kámen zahřát a poté jen zvolna udržovat. Co je ale dalším kvitujícím bodem, tak je rychlost přípravy potravin. Kuchaři garantují, že příprava vepřového masa na kameni netrvá déle než 15 - 20 minut. A především si maso zachovává svou šťavnatost.

Přijďte se sami o výhodách grilovacího kamene přesvědčit! Prohlédnout si jej a získat všechny potřebné informace můžete na showroomu Dekstone

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.