NOVINKY

Kamenný nebo mramorový koberec? Jedině od PIEDRY!

Kamenný koberec - Piedra | Kaštanová

Kamenný / mramorový koberec PIEDRA je praktická litá dlažba ze směsi přírodních oblázků a speciálního pojiva. Uplatnění najde všude tam, kde se používá běžná dlažba jak v exteriéru, tak i v interiéru. Díky široké škále barev a velikosti přírodních oblázků se aplikace hodí jak k novým moderním luxusním stavbám, tak i ke starším objektům při renovaci pochozích ploch.

Kamenný koberec | Kaštanová

Nejčastěji zdobí tento kamenný koberec chodníky, terasy, balkony, plochy kolem bazénů, parkovací stání a různé další typy ploch, kde byl dřív jen beton či dlažba. V interiéru zase pomůže s nevšedním dojmem např. na chodbách domů, kanceláří, wellness center, v ordinacích nebo prodejnách.

PIEDRA si zakládá na nejvyšší kvalitě na trhu. Inspiruje se podněty klientů, sleduje zahraniční trendy, testuje a vyvíjí své nové nápady, a proto jsou některé výrobky zcela unikátní. Např. jejich 100% UV odolné pojivo PIEDRA, které nezmění barvu, nezačne se drolit, povrch není třeba po čase přetírat a to vše s pětiletou zárukou vůči drolení povrchu. I díky tomu získala PIEDRA cenu Czech Superbrands pro rok 2022.

Kamenný koberec Piedra | Kaštanová

Produkty PIEDRA využívají zákazníci již téměř 12 let. Za tu dobu si PIEDRA vydobyla přední pozici na trhu a patří k největším prodejcům kamenných koberců, mramorů, travertinu, žul a výrobků z nich.

Navštivtě showroom PIEDRY v Centru bydlení a designu na Kaštanové.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022. Celý si jej můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.