NOVINKY

Kamenný nebo mramorový koberec? Jedině od PIEDRY!

Kamenný koberec - Piedra | Kaštanová

Kamenný / mramorový koberec PIEDRA je praktická litá dlažba ze směsi přírodních oblázků a speciálního pojiva. Uplatnění najde všude tam, kde se používá běžná dlažba jak v exteriéru, tak i v interiéru. Díky široké škále barev a velikosti přírodních oblázků se aplikace hodí jak k novým moderním luxusním stavbám, tak i ke starším objektům při renovaci pochozích ploch.

Kamenný koberec | Kaštanová

Nejčastěji zdobí tento kamenný koberec chodníky, terasy, balkony, plochy kolem bazénů, parkovací stání a různé další typy ploch, kde byl dřív jen beton či dlažba. V interiéru zase pomůže s nevšedním dojmem např. na chodbách domů, kanceláří, wellness center, v ordinacích nebo prodejnách.

PIEDRA si zakládá na nejvyšší kvalitě na trhu. Inspiruje se podněty klientů, sleduje zahraniční trendy, testuje a vyvíjí své nové nápady, a proto jsou některé výrobky zcela unikátní. Např. jejich 100% UV odolné pojivo PIEDRA, které nezmění barvu, nezačne se drolit, povrch není třeba po čase přetírat a to vše s pětiletou zárukou vůči drolení povrchu. I díky tomu získala PIEDRA cenu Czech Superbrands pro rok 2022.

Kamenný koberec Piedra | Kaštanová

Produkty PIEDRA využívají zákazníci již téměř 12 let. Za tu dobu si PIEDRA vydobyla přední pozici na trhu a patří k největším prodejcům kamenných koberců, mramorů, travertinu, žul a výrobků z nich.

Navštivtě showroom PIEDRY v Centru bydlení a designu na Kaštanové.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022. Celý si jej můžete přečíst ZDE.

Značky v novince

PIEDRA

Společnost PIEDRA je výrobcem a prodejcem produktů z přírodního kamene. Na trhu působí od roku 2010 a zaměřuje se zejména na mramorové a kamenné koberce a prodej kamenných obkladů a dlažeb. V nabídce společnosti najdete také oblázky a drtě. Společnost PIEDRA získala ocenění Czech Superbrands, které v roce 2022 již popáté obhájila.  

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.