NOVINKY

Koupelnové studio Keraservis a jejich dokonalé koupelny

Koupelnové studio Keraservis a jejich dokonalé koupelny

Nenechte se odradit a i když situace nemusí přát - neváhejte a pokračujte ve vaší cestě za dokonalým domovem. A tedy i za dokonalou koupelnou. A tu vám jednoznačně pomůžou vybrat a zrealizovat na showroomu Keraservis. Nakoukněte na několik podařených realizací koupelen, které na vás čekají na showroomu.

koupelna s černým mramorem keraservis centrum kaštanová

Mramorová koupelna zahalená v černé

Ale nebojte se, žádný smutek nedržíme... Jen touto realizací koupelny chceme ukázat, že černého mramoru se rozhodně nemáte proč bát. Klasický mramor v koupelně není žádnou novinkou, ostatně to jsme vám ukazovali i v rámci letní inspirace. Černý mramor je ale zase o level výš! V nabídce jej najdete u italské keramičky Atlas Concorde a lesk těchto obkladů a dlažeb je skutečně snovou podívanou. Aby taky ne, když se tato kolekce jmenuje Marvel Dream

V koupelně poté najdete impozatní a prostornou volně stojící vanu s baterií v dekoru měděné barvy - stejně jako na umyvadle. Tento kontrast se navíc propsal i do výběru zrcadla a proto pomyslnou korunku na obkladech této koupelny královsky doplňuje kulaté zrcadlo.

Bílá koupelna s dekorem rezavého plechu

Od černé barvy se pojďme přesunout na druhou stranu barevné palety. Bílé koupelny jsou trend, který nehasne... A protože to v Keraservis ví, tak jednu takovou koupelnu zrealizovali i na showroomu. Aby to ale bylo přece jen něco trochu jiného, tak tuto koupelnu v bílém provedení obkladů značky Kerawhite doplnili sérií Blaze od italské Atlas Concorde. Tento kontrast bílé barvy s rezavými odstíny broušeného bronzu vytváří skutečně elegantní dojem.

Hranatá vana je doplněna zaobleným umyvadlem, které kopíruje i zaoblená skříňka a nad ní visí kulaté podsvícené zrcadlo, které ovládáte pouhým pohybem ruky. Jako kouzlo!

Koupelna se sprchovým koutem a geometrickými tvary

Drobné koupelny se sprchovými kouty dnes hrají prim. A pokud takovou koupelnu zahalíte do světlých barev a využijete k tomu mozaiky geometrických tvarů, tak máte jednoznačně vyhráno! Tak jako například v této vzorové koupelně, kde si hlavní roli zahrály obklady a dlažby značky Atlas Concorde série Raw. 

Barvy se sice řadí do podtónů imitace betonu a jejich povrch je mírně zdrsnělý, patinovaný, ale také vás v této koupelně zaujme mozaiková stěna. Zaměřte se na její spárování - to zde není jen běžnou součástí, ale cíleným designovým prvkem. Černé spárovačky totiž kontrastují se světlými tóny obkladů a vytváří skvělý detail.

A že černé není nikdy málo dosvědčují i koupelnové doplňky ve stejné barvě - baterie, zrcadlo i poličky. Skvělou třešničkou na pomyslném dortu jsou i osvětlené niky, které kromě intimního osvětlení nabízí i další a praktický odkládací prostor.

Moderním koupelnám kralují hravé nápady! A těch je v Keraservis vždy na výsost...

 

Co říkáte? Dodali jsme vám v rámci inspirace pro vaši novou koupelnu nový dech? Neváhejte proto kontaktovat Keraservis a ti vám s koupelnou rádi pomůžou - a to třeba i na dálku, bez nutnosti osobní návštěvy.

Teď už vám za dokonalou koupelnou opravdu nestojí nic v cestě...

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.