NOVINKY

Koupelnové studio Keraservis a jejich dokonalé koupelny

Koupelnové studio Keraservis a jejich dokonalé koupelny

Nenechte se odradit a i když situace nemusí přát - neváhejte a pokračujte ve vaší cestě za dokonalým domovem. A tedy i za dokonalou koupelnou. A tu vám jednoznačně pomůžou vybrat a zrealizovat na showroomu Keraservis. Nakoukněte na několik podařených realizací koupelen, které na vás čekají na showroomu.

koupelna s černým mramorem keraservis centrum kaštanová

Mramorová koupelna zahalená v černé

Ale nebojte se, žádný smutek nedržíme... Jen touto realizací koupelny chceme ukázat, že černého mramoru se rozhodně nemáte proč bát. Klasický mramor v koupelně není žádnou novinkou, ostatně to jsme vám ukazovali i v rámci letní inspirace. Černý mramor je ale zase o level výš! V nabídce jej najdete u italské keramičky Atlas Concorde a lesk těchto obkladů a dlažeb je skutečně snovou podívanou. Aby taky ne, když se tato kolekce jmenuje Marvel Dream

V koupelně poté najdete impozatní a prostornou volně stojící vanu s baterií v dekoru měděné barvy - stejně jako na umyvadle. Tento kontrast se navíc propsal i do výběru zrcadla a proto pomyslnou korunku na obkladech této koupelny královsky doplňuje kulaté zrcadlo.

Bílá koupelna s dekorem rezavého plechu

Od černé barvy se pojďme přesunout na druhou stranu barevné palety. Bílé koupelny jsou trend, který nehasne... A protože to v Keraservis ví, tak jednu takovou koupelnu zrealizovali i na showroomu. Aby to ale bylo přece jen něco trochu jiného, tak tuto koupelnu v bílém provedení obkladů značky Kerawhite doplnili sérií Blaze od italské Atlas Concorde. Tento kontrast bílé barvy s rezavými odstíny broušeného bronzu vytváří skutečně elegantní dojem.

Hranatá vana je doplněna zaobleným umyvadlem, které kopíruje i zaoblená skříňka a nad ní visí kulaté podsvícené zrcadlo, které ovládáte pouhým pohybem ruky. Jako kouzlo!

Koupelna se sprchovým koutem a geometrickými tvary

Drobné koupelny se sprchovými kouty dnes hrají prim. A pokud takovou koupelnu zahalíte do světlých barev a využijete k tomu mozaiky geometrických tvarů, tak máte jednoznačně vyhráno! Tak jako například v této vzorové koupelně, kde si hlavní roli zahrály obklady a dlažby značky Atlas Concorde série Raw. 

Barvy se sice řadí do podtónů imitace betonu a jejich povrch je mírně zdrsnělý, patinovaný, ale také vás v této koupelně zaujme mozaiková stěna. Zaměřte se na její spárování - to zde není jen běžnou součástí, ale cíleným designovým prvkem. Černé spárovačky totiž kontrastují se světlými tóny obkladů a vytváří skvělý detail.

A že černé není nikdy málo dosvědčují i koupelnové doplňky ve stejné barvě - baterie, zrcadlo i poličky. Skvělou třešničkou na pomyslném dortu jsou i osvětlené niky, které kromě intimního osvětlení nabízí i další a praktický odkládací prostor.

Moderním koupelnám kralují hravé nápady! A těch je v Keraservis vždy na výsost...

 

Co říkáte? Dodali jsme vám v rámci inspirace pro vaši novou koupelnu nový dech? Neváhejte proto kontaktovat Keraservis a ti vám s koupelnou rádi pomůžou - a to třeba i na dálku, bez nutnosti osobní návštěvy.

Teď už vám za dokonalou koupelnou opravdu nestojí nic v cestě...

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Novinky & akce

Inspirace na vybavení ložnice

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útoč...

Jak vybrat kuchyňskou pracovní desku

Na kuchyňské desce záleží. Nejenže ji svým každodenním používáním zatěžujete podstatně víc než jakoukoli jino...

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úpln...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.