NOVINKY

Moderní kuchyně je srdce bytu

Realizace kuchyně DEHO | Centrum Kaštanová

Pokud srdce dobře pracuje, jsou spokojení i ti, kteří v bytě žijí. Prioritou profesionálů v showroomu DEHO je, aby nová kuchyně byla skutečnou srdcovou záležitostí. Kuchyně je vždy tvořena podle feng šuej pro toho, kdo v ní bude vařit, žít a fungovat.

V tomto případě byla kuchyně pro muže, který má rád minimalismus, funkčnost, spolehlivost a design. Proto je výška spodních skříněk nastavena výše, než je obvyklé. Pracovní plocha se nachází ve výšce 945 mm a byla uzpůsobena přesně podle potřeb majitele. V kuchyni nechybí vestavná lednice, trouba, mikrovlnná trouba, integrovaná myčka, skrytý odsávač, dřez a varná deska. Pracovní deska byla vyrobena z granitu.

Realizace moderní kuchyně DEHO | Centrum Kaštanová

Praktická kuchyně skloubená s moderním designem

Dvířka jsou zpracována z UV lakovaného matného čela v odstínu tmavé oceli, se speciální AFP ochranou proti otiskům prstů. Dekor kuchyňské linky se sametovým nádechem navozuje moderní a teplý dojem, který vyzývá k doteku a pohodě. Klasické úchytky byly nahrazeny praktickými úchytkovými prohlubněmi v odstínu černé lávy. Ve stejném odstínu je pak řešena i pracovní deska. Cílem při tvorbě kuchyně bylo, aby nic nekřičelo a nerušilo. Do dna spodních skříněk bylo zafrzézované LED osvětlení. Vše navrženo tak, aby kuchyň byla nejen designová, ale zejména praktická.

Funkčnosti přispívá systém zásuvů a výsuvu Optimus. Rámy jsou v odstínech šedého achátu a šedého karbonu. Přestože jsou zásuvky úzké, snesou zatížení 40 kg a výsuvy dokonce 70 kg.

Realizace moderní kuchyně DEHO | Centrum Kaštanová

Dvířka jsou standardně vybavena tlumenými, samo se zavírajícími celokovovými závěsy Clip. Za zmínku stojí, že dvířka jsou přizpůsobená šikmině střechy. Všechny korpusy i dvířka jsou upravené tak, aby kopírovaly sklon střechy. Přeci jen se jedná o podkrovní bydlení. A to je vždy výzva, kterou v DEHO milují.

Můžete porovnat, jak prostor vypadal, když jej designéři poprvé navštívili. Ani se nemuseli zouvat. A výsledek posuďte sami. Za nás toto srdce bytu skutečně dobře bije. Přijďte do showroomu DEHO v Centru bydlení a designu Kaštanová a také získejte kuchyni podle vašich představ.

Realizace a vizualizace kuchyni DEHO | Centrum Kaštanová

Načerpejte více inspirace o moderním bydlení. Přečtěte si více našich novinek.

 

Novinky & akce

10 tipů jak na moderní kuchyni

Není příliš pochyb o tom, že kuchyně je jedním z nejdůležitějších míst, které tvoří základ domova. Její funkč...

Ekologicky a zdravě se stavebními materiály společnosti Xella.

Podle vedoucího technického oddělení společnosti Xella CZ/SK Ing. Martina Mihála poroste letos zájem o obnovi...

Prestižní ocenění pro Duscholux za metodu AIR 3

V loňském roce získala společnost Duscholux prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2021 za inovativní metodu upevn...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.