Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Dny otevřených dveří | 2.-3.10.2020 | Slevy až 33 %

Dny otevřených dveří | 2.-3.10.2020 | Slevy až 33 %

Navštivte Centrum bydlení a designu Kaštanová v rámci Dnů otevřených dveří 2. a 3. října 2020 a využijte neopakovatelné SLEVY a další benefity od partnerů Centra.

Těšit se můžete i na SOUTĚŽ o víkendový wellness pobyt pro 2 osoby.

 

Kdy a jakým způsobem lze slevy uplatnit?

Využití slevy je možné pouze po předložení voucheru ze slevové knížky Dnů otevřených dveří 2020. Tu obdržíte v areálu Centra na informacích nebo v showroomech, případně v rámci promo akce Snídaně s rádiem Krokodýl v ulicích Brna od 19.9.2020.

DOD Kaštanová 2020 slevová knížka

Stačí se jen s tímto voucherem dostavit na showroom nebo do kanceláře v areálu Centra konkrétního partnera a uplatnit slevu - v rámci podmínek akce stanovených ve slevové knížce. Mimořádně pro vás máme oba dva dny - tedy v pátek i sobotu 2. a 3. 10. otevřeno do 18 hodin.

Slevy lze uplatňovat v termínu 19. 9. - 10. 10. 2020, pokud není na voucheru uvedeno jinak. 

Jakých slev a benefitů můžete využít?


Keraservis
- SLEVA 25 % na všechny obklady a dlažby

Supellex - SLEVA 15 % na nákup podlahy

Optimal Interier Design - SLEVA 20 % na materiály značek JAB, OMEXCO a KOBE

LOMAX - SLEVA 15 % na garážová vrata Delta, Excellent, Praktik a venkovní žaluzie, předokenní rolety. Montáž zdarma při zakoupení vchodových dveří Aktiv, hliníkových a plastových oken

Porte Karpi - SLEVA 20 % na interiérové a bezpečnostní dveře

ECLISSE - SLEVA 20 % na stavební pouzdra proposuvné dveře

Němec - SLEVA 15 % na všechny produkty

DEKSTONE - SLEVA 25 % na všechny produkty z přírodního i umělého kamene

YTONG - SLEVA 25 % z ceníkových cen na všechny zdicí prvky bez vodorovných konstrukcí 

HELUZ - Nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč

EuroWellness - SLEVA až 33 % na vybrané vířivky

Uponor - SLEVA 20 % na podlahové vytápění a zónové regulace

Smarteon - SLEVA 30 % na studii fungování chytrého domova. Chytrý budík Loxone ZDARMA k realizaci chytré elektroinstalace.

Klaus multiparking - SLEVA 10 % na pakovací systémy SingleVario nebo TrendVario

2F projekt - Studie rodinného domu ZDARMA při objednání inženýrské a projekční činnosti

VL Atelier design - Vyřízení stavebního povolení a inženýring ZDARMA při zadání kompletního projektu RD

Fridrichová design interiéru - SLEVA 20 % na návrh interiéru

Café Kaštanová - 1 + 1 káva ZDARMA

 

SOUTĚŽ o wellness víkendový pobyt pro 2 osoby

V rámci akce DOD jsme si pro vás připravili ještě jedno zpestření - můžete se zapojit do soutěže o skvělý odpočinkový pobyt na 2 noci pro 2 osoby v Maximus Resort Brno v ceně 8 340 Kč. 

Podmínkou je správně vyplnit tajenku, která je součástí slevové knížky - otázky, na které je potřeba odpovídat naleznete v showroomech Centra bydlení a designu Kaštanová ve dnech DOD 2. a 3. 10. 2020. Jejich odpovědi zapíšete do křížovky a lístek s kompletně vyplněnou tajenkou vhodíte do označeného boxu na informacích Centra. Jednoho výherce budeme losovat v pondělí 5. 10. 2020 - výherce bude zveřejněn na Facebooku Centrum bydlení a designu. Protokol o slosování soutěže možno k náhlednutí.

SOUTĚŽ UKONČENA - VÝHERCŮM JEŠTĚ JEDNOU GRATULUJEME!

Losocání soutěže Centrum Kaštanová

Výhra v soutěži DOD Kaštanová - Infinit Maximus Resort

Výhra obsahuje (pro 2 osoby):

Ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe****
Bohatá snídaně formou švédských stolů.

2x vstup do wellness Infinit Maximus na 120 minut.

  • 4 termální bazény – venkovní bazén s vířivými lavicemi, venkovní slaný whirlpool, vnitřní relaxační bazén s protiproudem, vnitřní whirlpool s hvězdnou oblohou.
  • 11 druhů saun – Sauna na jezeře, Bylinná chýše, Alchymistův sklep, Vinný sklípek, Jeskynní svatyně, Saunový dóm, Vulkáno sauna, Citrusová sauna, Solná sauna, Parní solná lázeň, Turecká parní lázeň.
  • Koupací jezírko a ochlazovací bazénky.
  • Kneippovy lázně.
  • Relaxační zóny a fresh bary.
 • Za příplatek možnost doobjednání masáží a privátních koupelí.
 • Župan do wellness k zapůjčení na pokoji.
 • Kulečník po celou dobu pobytu.
 • Wi-fi připojení.
 • Parkování na hotelovém parkovišti zdarma.

Wellness maximus


Prolistujte si slevovou knížkou a najděte slevu, která vás chytí za srdce:

slevová knížka

DOD Kaštanová 2020 slevová knížkaZnačky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

YTONG

Hledáte moderní stavební materiál, odborné poradenství a podporu u svého projektu? Kompletní stavební systém Ytong, vápenopískové tvárnice Silka a minerální zateplení Multipor vám nabízí ucelené řešení stavby, včetně detailů, jako jsou povrchové úpravy. Zatím jsou to pro vás těžko představitelné pojmy a rádi byste získali zkušeného průvodce? Na Kaštanové vás čeká nejen fragment domu, na kterém si představíte skladbu materiálu a budoucí fungování. Můžete si zde dohodnout schůzku s technickým poradcem, který vám doporučí, jak dosáhnout odpovídajících norem, seznámí vás s možnostmi výstavby s firmou či svépomocí a předá vám také užitečné kontakty.

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

DEKSTONE

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Heluz

Od základu po komín. Heluz nabízí kvalitní cihly s různými parametry, stropy, překlady i komíny pro tuhá, kapalná či plynná paliva. Nabízí vysoký komfort při stavbě nízkoenergetických i pasivních domů. Díky širokému výběru cihel například z řady FAMILY si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Cihlářská hlína je krásný přírodní materiál s jedinečnými vlastnostmi. Dobře vypálená, je tvrdá jako kámen, zároveň však prodyšná, s přesnými detaily. Přijďte si ji prohlédnout.

EuroWellness

Luxusní vířivky nejen na zahradu a komplexní přístup, od návrhu po realizaci včetně vizualizace a montáže, nabízí výhradní distributor vířivek Villeroy & Boch - EuroWellness. Hledáte-li vířivku do interiéru, tzv. vířivou vanu, či venkovní, Eurowellness doporučí tu nejvhodnější. Výjimkou nejsou ani komerční prostory, kde své místo i klienty zaujmou vířivky a sauny značky Jacuzzi nebo Sentiotec. Přímo na míru, a to v nejvyšší kvalitě, vyrábí EuroWellness sauny (finské, parní), Kneippovy chodníky a odpočívárny pro komerční i privátní účely.
"Vířivka všude tam, kam si budete přát."

Uponor

Uponor je přední světový dodavatel instalačních rozvodů a systémů regulace vnitřního prostředí na evropských a severoamerických trzích s obytnými budovami i nebytovými prostory. V severní Evropě je Uponor také význačným dodavatelem infrastruktury potrubních systémů. Uponor nabízí svým klientům řešení, jejichž správa a provoz jsou dlouhodobě udržitelné, bezpečné a spolehlivé. Například sdružené podlahové vytápění i ochlazování prostor, rozpouštění sněhu a ledu odpadním teplem, využití geotermální energie a tepelných čerpadel.

Smarteon

Posláním Smarteonu je tvořit ty nejlepší chytré domy na světě. Domy, do kterých je radost se vracet, neboť vám díky automatizaci rutinních úkonů, jako je např. regulace topení, stínění a větrání ušetří mnoho času i starostí. To je navíc jen zlomek z možností, které jejich řešení nabízí, ostatně, přesvědčte se sami - stačí si domluvit jedinečnou interaktivní prohlídku expozice ve Smart Home Atelieru v budově E, v kancelářích v 1. patře. Prohlídku můžete spojit s konzultací vašeho projektu a hned budete vědět, co doma zkrátka nutně potřebujete.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.