NOVINKY

Inspirace na vybavení ložnice

Jak si vybavit ložnici inspirace | Kaštanová

Ložnice představuje království, které je jenom naše. Zde nabíráme síly na každý další den, poskytuje nám útočiště v době nemoci i osobního splínu. Některé dny jsou totiž předurčené, abychom je trávili v posteli s knížkou nebo dobrým filmem. Je tedy nad slunce jasné, že nám v ložnici musí být dobře.

Jak vybavit ložnici?

Obecný návod na vybavení ložnice najdete jen těžko. Důležitou roli totiž hrají preference jednotlivce. Základem je pohodlná postel, noční stolek na zmíněnou knihu, osvětlení, které se ideálně přizpůsobí denní době a v neposlední řadě dostatečně objemná skříň, nejlépe samostatná šatna. Designová světla, která mají nastavitelnou intenzitu osvětlení najdete v showroomech VALMAX nebo Hormen. Ani v ložnici nesmíme zapomínat na dekorace a doplňky, které vytvoří tu pravou útulnou atmosféru.

Co se týče barev, moderní ložnice preferují spíše tlumené tóny jako šedá, béžová, hnědá nebo tmavě modrá. Tyto barvy mají uklidňující a relaxační účinek a snižují stres. Nicméně, podle osobních preferencí můžete použít i více výrazné barvy jako růžovou, zelenou nebo žlutou. Vzhledem k tomu, že tyto barvy mají výrazně stimulující účinky na naše vědomí, doporučujeme zvolit světlé odstíny těchto barev.

Jak si vybavit ložnici | Kaštanová

Mezi současnými trendy ve vybavení ložnic vede minimalistický design, s úsporným a funkčním nábytkem. Jako dekorace slouží originální zrcadla (netradiční kousky najdete v showroomech Porte Karpi a Eclisse), abstraktními vzory na závěsech nebo na polštářích ze showroomu Optimal Interier Design.

Ložnice by zkrátka měla být NAŠE. Pokud si nevíte rady, jak vybavit ložnici, stavte se do Centra bydlení a designu Kaštanová, kde načerpáte spoustu inspirace, případně kontaktujte některého z našich designérů, kteří připraví návrh ložnice přesně podle vašich představ.

Chci pomoci zařídit ložnici


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance 9. narozeniny Centra bydlení a designu Ka...

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.