Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Vyzkoušejte střešní okna ROTO v Centru hrubé výstavby

Vyzkoušejte střešní okna ROTO v Centru hrubé výstavby

Střešní systémy Roto Frank staví na více než 75leté tradici. Za tu dobu si společnost vydobyla pozici jednoho z předních výrobců střešních oken, výlezů a půdních schodů. Prohlédněte si expozici Roto v Centru hrubé výstavby.

Roto své střešní systémy vyrábí ve třech moderních závodech v Evropě a obchodní zastoupení má ve více než 20 evropských zemích. Pro produkty Roto byste se měli rozhodnout, pokud oceníte energetickou úspornost, snadné ovládání a jednoduchou montáž.

Elegantní a hlavně funkční střešní okna

V expozici Roto v Centru hrubé výstavby vás na první pohled upoutají ukázky střešních oken. Najdete zde například výklopné/kyvné okno Designo i8, které je elektronicky ovládané s variabilní možností ovládání – stěnovým přepínačem, dálkovým ovladačem nebo aplikací ve smartphonu nebo tabletu. Ze série výklopných/kyvných oken si můžete prohlédnout i zástupce řady Designo R8, které se ovládá pomocí kliky na spodní straně okna.

Střešní okna Roto | Centrum Kaštanová

Dalším oknem, které je v expozici vystavené je kyvné okno RotoQ Plus Q4, které zaujme čistým designem, odolným zpracováním i cenovou výhodností. Je ovládané antimikrobiálním madlem, jehož povrch je speciálně upraven a okamžitě působí proti bakteriím a plísním. Pokud řešíte umístění střešního okna do špatně přístupného prostoru, řešením může být elektrické kyvné okno Designo R4. Vychytávkou okna je dešťový senzor, který jej automaticky zavře, když začne pršet.

Střešní okna Roto | Centrum Kaštanová

Vyzkoušet si můžete také systém výsuvně kyvného okna Roto Designo R7, které je oblíbené díky unikátní konstrukci, která přináší více pohodlí a svobodu pohybu a velkému množství přivedeného světla.

Od lemování po madlo

Vedle samotných oken si v expozici můžete prohlédnout širokou nabídku rolet. Instalována je venkovní automatická lamelová roleta ZRO RT2 E, kterou ovládáte elektronicky, poskytuje perfektní zatemnění a v létě chrání před přílišným horkem. Za povšimnutí stojí také prezentace vnitřních rolet. Poznáte, jaký je rozdíl mezi světlopropustnou roletu Exlusive nebo roletou zatemňující.

Střešní okna Roto | Centrum Kaštanová

V expozici nechybí ani doplňující příslušenství. Prohlédnout si můžete celou řadu madel, klik, sítí do oken oplechování a lemování. Na výběr je celá řada dekorů a materiálů, takže si budete moci seskládat okenní systémy přesně podle vašich představ.

Navštivte expozici RotoCentru hrubé výstavby Centra bydlení a designu Kaštanová.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.