Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Vizualizace wellness domku na zahradě u rodinného domu

Vizualizace wellness domku na zahradě u rodinného domu

Možnost užít si dokonalého odpočinku ve wellness - a to ve vlastním domě? Poslední měsíce nám o to více připomněly, jak skvělá výhoda to je! Nemusíte řešit otevírací dobu wellness center, zkrátka si do svého wellness můžete zajít kdykoli - ráno, v poledne nebo třeba i v noci. A co víc - celé wellness bude přesně podle vašich představ a dokonale odpovídající vašim potřebám. Inspirovat se můžete i jednou vizualizací od architekta Filipa Pavliňáka.

Vizualizace wellness domku Pavliňák

Dokonale využitá zahrada u domu

Majitelé rodinného domu v Šumperku se rozhodli svou prostornou zahradu využít doslova do posledního detailu, aby si mohli zařídit skvělé místo k odpočinku. A jelikož se jedná o původní německou zástavbu, kdy je dům postaven v prostoru a nenaléhá na ostatní domy, tak byl nabídnut skutečně dostatek prostoru pro kompletní rekonstrukci zahrady. V ní samozřejmě nesměl chybět wellness domek, jehož terasové molo bude snadno navazovat na zahradní jezírko. Už jen tato představa je dokonalá, ale pojďme se tedy podívat na detaily vizualizace wellness domku.

Vizualizace wellness domku Pavliňák

Wellness domek na přání

Aby si majitelé mohli užívat soukromého welness v rodinném prostředí, nabízí jeho interiér nejen saunu včetně sprchy a toalety, ale také odpočinkový kout s pohodlnými lehátky, ikonický krb pro navození intimní atmosféry a také praktický drobný kuchyňský kout s dřezem. Samotná sauna je dostatečně prostorná pro rodinné využití a kromě prosklených vstupních dveří nabízí i úzké obdélníkové prosklení s pohledem na jezírko. Obložení sauny koresponduje s dřevěným exteriérovým obložením domku a tím krásně sjednocuje interiér s exteriérem a vytváří jednotnou navazující linii designu objektu, kterou lze sledovat i v rámci skříněk kuchyňského koutu.

Vizualizace wellness domku Pavliňák

Kromě sjednocujících prvků je interiér zařizován spíše v minimalistickém podtónu s akcentem na bílo-šedo-černou kombinaci, kterou dřevěné obložení příjemně opticky zjemní. V interiéru je použita dlažba Atlas Concorde Boost v barevné kombinaci světlé White a tmavé barvy Tarmac - dlažba je vybrána ve velkoformátových rozměrech 120x120 cm. Volba velkoformátů do menších interiérů pomáhá s jejich optickým zvětšením a především ucelením prostoru. Zatímco světlá dlažba je použita na podlahu a také jako obložení sprchového koutu, doplňující tmavý odstín byl zvolen pro čelní stěny nad kuchyňkou a u odpočinkové části s lehátky. Tato kontrastní kombinace je skvěle doplněna dřevěným stropem s trámy a univerzálními bílými dveřmi na toaletu z nabídky firmy Porte Karpi.

Aby byl zážitek ze saunování kompletní, nesmí v interiéru chybět sprcha pro ledové osvěžení. Ta je řešena v prostoru za sprchovou zástěnou a její provedení v černé matné barvě koresponduje s dalšími doplňky a detaily v celém interiéru. Vedle sprchy je k dispozici místnost s toaletou a umývátkem. Jak zařizovací předměty, tak i dlažba jsou dodány společností Keraservis.

Vizualizace wellness domku Pavliňák
 

Pak už se stačí jen zachumlat do dek a osušek, lehnout si na odpočinková lehátka v prostoru a užívat si dokonalých chvil. Právě proto byla lehátka zvolena v mobilním provedení, tudíž s nimi lze lehce manipulovat a využít je například spojením jako jedno lůžko - zkrátka si zvolit kombinaci, která bude v danou chvíli nejvíce vyhovovat. Instalované osvětlení v interiéru se stmívací funkcí a jejich okruhy nepřímého osvětlení tento relaxující zážitek snadno přivedou k dokonalému odpočinku...

Líbí se vám tato vizualizace? A chcete si i vy doma zařídit wellness jen pro sebe? Neváhejte se obrátit na architekta Filipa Pavliňáka, který vám poradí nejen s návrhem interiéru, ale také vám pomůže navrhnout koupelnu či celý dům. A protože inspiraci dalších prací architekta Pavliňáka na sociálních sítích nenajdete, můžete se inspirovat na webu nebo díky prezentaci na stránkách Kaštanová.

A my už se těšíme, až se z této vizualizace stane realizace a majitelé si skvělého wellness budou moci užívat třeba každý den.

Značky v novince

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.