Kancelářské židle

Kancelářské židle

Rozhodně nikdy neopomíjejte výběr kvalitní kancelářské židle. Nebo křesla. U stolu prací strávíte poměrně hodně času, tak si dejte záležet, aby bylo vše, jak má. Právě i vaše pracovní židle by měla splňovat základní parametry. Být dostatečně pevná a nabízet kvalitní oporu vašeho těla - to znamená ergonomické tvarování, které vaše bedra, hrudní páteř i krk budou podpírat v jedné rovině. Žádné hrbení u stolu potom nemá šanci! Můžeme vám také slíbit, že i funkční židle mohou vypadat velmi trendy a moderně, stačí se jen inspirovat!

Co by podle vás měla splňovat kancelářská židle? Pohodlí, stabilitu, praktičnost, design, zdravotní aspekty? My bychom rádi podotkli, že všechno. Kvalitní kancelářská židle má být fyziologickou podporou vašeho těla - ne jen něco, na co si sednete. A pokud přece jen pracujete v kanceláři nebo na home office a sezením v této židli strávíte opravdu hodně času, tak byste si měli dát při jejím výběru záležet... 

Nejprve si promyslete, jaká by židle měla být a také za kolik. Jestli chcete opravdu komplexní a dokonalou kancelářskou židli, která má všechna TOP nebo vám stačí židle bez područek či bez koleček. Přece jen jsme každý zvyklí na jiné podmínky a každému vyhovuje něco jiného. Další položkou jsou finance. Ne každý je ochotný do kancelářské židle investovat desítky tisíc, a že takové židle jsou! 

Co je ale za nás nejdůležitější, tak je přijít si židli vyzkoušet. Zkrátka si přijít na chvilku posedět a vyzkoušet tak, jak bude kancelářská židle pasovat. Nejlépe ale otestovat i s vaším psacím stolem - zkrátka jestli se k sobě hodí. Kombinaci s lampičkou, kobercem, osvětlením a dalším můžete vždy dořešit časem - ale rozhodně si s tím pěkně vyhrát, aby vaše pracovní místo bylo skvělé a inspirativní!

Stačí jen kontaktovat showroom DEHO a domluvit se! Vaše záda vám budou neskonale vděčná...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.