Psací stoly

Psací stoly

Žádná pořádná pracovna se neobejde bez pracovního stolu. V první řadě je třeba uvažovat o tom, jako co všechno bude stůl sloužit a podle toho vybírat. Bude potřeba, aby se na něj vešel například počítač, tiskárna a další věci, které potřebujete k práci? A jak zorganizovat interiér, aby vše bylo po ruce a měli jste dostatek úložného prostoru. Přijďte se k nám inspirovat!

Možnost práce z domova, ať už jsou to chvíle po večerech nebo skutečný home office, je na vzestupu. Vyžaduje pohodlné a klidné místo k práci a především kvalitní pracovní stůl, židli a osvětlení. Nic z toho by se nemělo zanedbávat. Poslední dobou jsou oblíbené stoly, které mají vyvýšené místo pro monitor, poličky, skříňky a zásuvky. Do tohoto pracovního stolu lehce umístíte notebook a všechny potřebné dokumenty a u větších stolů i tiskárnu. Můžete vybírat z různých koncepčních tvarů. Kromě tvaru, velikosti a funkcí je ale také třeba, aby se vám kancelářský stůl líbil.

Pracovní stůl je totiž už opravdovým funkčním nábytkem. Nejen tvar, ale především i materiál byste při jeho výběru měli brát v potaz. Snadný na údržbu a příjemný na dotek. Rozhodně také nepodceňte kombinaci kancelářské židle a stolu - vše spolu musí dokonale pasovat, abyste si zbytečně nezpůsobovali zdravotní problémy. A pokud hledáte, jak ušetřit místo, tak si prohlédněte rohový psací stůl - skvělý pomocník, uvidíte!

Stůl do domácí pracovny včetně kvalitní židle pro zdravé sezení a dobré lampičky si můžete vybrat v showroomu DEHO. Přijďte si vybrat to nejlepší pro váš home office.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.