Pracovní stoly

Pracovní stoly

Žádná pořádná pracovna se neobejde bez pracovního stolu. V prvé řadě je třeba uvažovat o tom, jako co všechno bude stůl sloužit a podle toho vybírat. Bude potřeba, aby se na něj vešel například počítač, tiskárna a další věci, které potřebujete k práci? Přijďte se k nám inspirovat!

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Kanceláře

Domov na míru

Pokud hledáte opravdu kvalitní interiér, už dál hledat nemusíte! Firma DOMOV NA MÍRU je zde pro Vás. Dlouholetá praxe v oboru a stálá spolupráce s designéry a architekty je jejich hlavní předností. Nebojí se výzev a splní vaše představy do posledního šroubku. Těšit se na vás budou ať už s vlastním návrhem, nebo společnými silami vymyslíte svůj vlastní DOMOV NA MÍRU.

Možnost práce z domova, ať už jsou to chvíle po večerech nebo skutečný home office, je na vzestupu. Vyžaduje pohodlné a klidné místo k práci a především kvalitní stůl, židli a osvětlení. Nic z toho by se nemělo zanedbávat. Poslední dobou jsou oblíbené stoly, které mají vyvýšené místo pro monitor, poličky, skříňky a zásuvky. Do tohoto pracovního stolu lehce umístíte notebook a všechny potřebné dokumenty a u větších stolů i tiskárnu. Můžete vybírat z různých koncepčních tvarů. Kromě tvaru, velikosti a funkcí je ale také třeba, aby se vám stůl líbil.

Stůl do domácí pracovny včetně kvalitní židle pro zdravé sezení a dobré lampičky si můžete vybrat v showroomu DEHO. Přijďte si vybrat to nejlepší pro váš home office.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.