NOVINKY

Malá koupelna s vanou i se sprchovým koutem

Moderní malá koupelna inspirace

Přesvědčte se, že i malá koupelna může dokonale naplnit vaše představy a potřeby. Ať už jsou jakékoli.

Ideální koupelna je velká přesně tak, aby se do ní vešlo veškeré potřebné koupelnové vybavení. O jaké vybavení se jedná konkrétně, vždy záleží za budoucích uživatelích. Může se stát, že s postupem času se požadavky jednotlivých členů domácnosti na koupelnu tak rozdělí, že jedna velká koupelna v domě ztratí smysl. Může se ovšem do moderní malé koupelny všechno vlézt? Ano, realizace našeho partnera koupelnového studia Keraservis je jasným důkazem.

Malá koupelna s vanou? Žádný problém!

Dopřát si čas od času chvilku zaslouženého odpočinku v horké vaně je snem snad každého pracujícího. Blahodárné účinky na naše nervy jsou léty ověřené. Pokud navíc jsou v rodině malé děti, je vana žádoucí o to více. Umístit vanu do malé koupelny však může být oříšek. Řešením se jeví vestavěné vany, od jedné stěny k druhé.

Malá koupelna s vanou | Kaštanová

Další nezbytností v koupelně je umyvadlo. Čím víc členů rodina má, tím zarputilejší bitky o prostor u umyvadla a zrcadla mohou nastat. V případě této realizace jsme do koupelny proto zvolili dvojumyvadlo, které čas domácnosti strávený u ranní hygieny zkrátí na polovinu.

Malá koupelna se sprchovým koutem

Druhá koupelna v domácnosti spadá opravdu do kategorie minikoupelen. Přesto se v ní našlo místo na sprchový kout typu Walk-in a umyvadlo na skříňce i se zrcadlovou galerkou. Zkrátka vše, co potřebujeme pro ranní nebo večerní hygienu.

Malá koupelna se sprchovým koutem | Kaštanová

Jistě jste si všimli, že ani v jedné koupelně se nenachází toaleta. Pro ni byla vybudována samostatná místnůstka. Kromě toalety a umyvadla už bohužel příliš volného prostoru nezbylo. Ideální pro úsporu místa a zároveň zachování požadované úrovně intimní péče je bidetová baterie, kterou umístíte na zeď v blízkosti toalety, splní funkci bidetu a ušetří místo.

V případě malých koupelen doporučujeme zvolit obklady a dlažbu ve světlých tónech, jako u této realizace. Nebojte se ani větších formátů. Místnost opticky sjednotí a navíc usnadní údržbu.

Malá koupelna s vanou | Kaštanová

Zaujala vás realizace těchto moderních malých koupelen? Neváhejte a navštivte showroom koupelnového studia Keraservis, kde nejen načerpáte spoustu inspirace, ale rovnou najdete schopné odborníky, kteří navrhnou koupelnu přímo pro vás.

Chci poradit ohledně malé koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.