Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Malá koupelna s vanou i se sprchovým koutem

Moderní malá koupelna inspirace

Přesvědčte se, že i malá koupelna může dokonale naplnit vaše představy a potřeby. Ať už jsou jakékoli.

Ideální koupelna je velká přesně tak, aby se do ní vešlo veškeré potřebné koupelnové vybavení. O jaké vybavení se jedná konkrétně, vždy záleží za budoucích uživatelích. Může se stát, že s postupem času se požadavky jednotlivých členů domácnosti na koupelnu tak rozdělí, že jedna velká koupelna v domě ztratí smysl. Může se ovšem do moderní malé koupelny všechno vlézt? Ano, realizace našeho partnera koupelnového studia Keraservis je jasným důkazem.

Malá koupelna s vanou? Žádný problém!

Dopřát si čas od času chvilku zaslouženého odpočinku v horké vaně je snem snad každého pracujícího. Blahodárné účinky na naše nervy jsou léty ověřené. Pokud navíc jsou v rodině malé děti, je vana žádoucí o to více. Umístit vanu do malé koupelny však může být oříšek. Řešením se jeví vestavěné vany, od jedné stěny k druhé.

Malá koupelna s vanou | Kaštanová

Další nezbytností v koupelně je umyvadlo. Čím víc členů rodina má, tím zarputilejší bitky o prostor u umyvadla a zrcadla mohou nastat. V případě této realizace jsme do koupelny proto zvolili dvojumyvadlo, které čas domácnosti strávený u ranní hygieny zkrátí na polovinu.

Malá koupelna se sprchovým koutem

Druhá koupelna v domácnosti spadá opravdu do kategorie minikoupelen. Přesto se v ní našlo místo na sprchový kout typu Walk-in a umyvadlo na skříňce i se zrcadlovou galerkou. Zkrátka vše, co potřebujeme pro ranní nebo večerní hygienu.

Malá koupelna se sprchovým koutem | Kaštanová

Jistě jste si všimli, že ani v jedné koupelně se nenachází toaleta. Pro ni byla vybudována samostatná místnůstka. Kromě toalety a umyvadla už bohužel příliš volného prostoru nezbylo. Ideální pro úsporu místa a zároveň zachování požadované úrovně intimní péče je bidetová baterie, kterou umístíte na zeď v blízkosti toalety, splní funkci bidetu a ušetří místo.

V případě malých koupelen doporučujeme zvolit obklady a dlažbu ve světlých tónech, jako u této realizace. Nebojte se ani větších formátů. Místnost opticky sjednotí a navíc usnadní údržbu.

Malá koupelna s vanou | Kaštanová

Zaujala vás realizace těchto moderních malých koupelen? Neváhejte a navštivte showroom koupelnového studia Keraservis, kde nejen načerpáte spoustu inspirace, ale rovnou najdete schopné odborníky, kteří navrhnou koupelnu přímo pro vás.

Chci poradit ohledně malé koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.