Zahradní dekorace

Zahradní dekorace

Každá zahrada potřebuje svůj klenot. A to nemluvíme o velkých bazénech, kuchyních nebo posezení. Myslíme ty drobnosti, které pomáhají vytvářet celek - zahradní dekorace. Ať už je to stylová lavička pod vzrostlý strom, dřevěné studna s kyblíkem nebo právě univerzální a tolik variabilní květináče. Zkrátka si vyberte něco, co vyplní vaši zahradu v každém koutu a dopřeje opravdu unikátní zážitek každou minutou. 

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Zahradní dekorace jsou sice opravdu široký pojem, ale je jen na vás, co si zvolíte a především v jakém stylu. Jestli hledáte přírodní materiály a květináče, palisády nebo třeba lavičky v dřevěném dekoru, tak vám rádi představíme firmu Presbeton. I když z betonu, tak rozhodně nepoznáte, že jejich série Bark není opravdovým dřevem. A hlavně díky tomu mnohem déle vydrží!

Pokud ale přece jen hledáte opravdové maličkosti, tak vám rádi otevřeme dveře showroomu DEHO - minimalistické květináče, drobné dekorace nebo i návrh zahrady pro dokonalý výsledek. Přesně to zde můžete najít.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.