Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že ve dnech od 18. 12. 2023 - 7. 1. 2024 bude showroom VALMAX uzavřený.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Kaštanovou navštívili studenti SŠUD

Exkurze studentů umění a designu

Ve středu 23. března navštívili Centrum bydlení a designu Kaštanová studenti 3. a 4. ročníku Střední školy umění a designu v Brně na Husově. Naši budoucí kolegové dostali příležitost nahlédnout do každodenní praxe našich vybraných partnerů.

Putování studentů začalo v showroomu Keraservis, u našeho partnera, který naplní i překoná představy o dokonalých koupelnách. Prohlédli si koupelnu sestavenou speciálně pro pány, dámskou koupelnu, široké spektrum obkladů do koupelny a dalšího koupelnového vybavení.

Pak se vydali prozkoumat Svět podlah – našeho partnera, podlahové studio Supellex. Na vlastní dotek poznali ukázky vinylové podlahy nebo se seznámili s novou kolekcí dřevěných podlah the family. a prohlédli si také další typy podlahových krytin.

Exkurze studentů na Kaštanové | Kaštanová

Další kroky studentů vedli do showroomu společnosti Němec, který realizuje vertikální zahrady v interiérech, luxusní betonové stěrky a také dodává mechové obrazy. V showroomu zjistili, jaké jsou vlastnosti betonové stěrky nebo kde všude ji zde aplikovat.

Studenti také navštívili showroom Porte Karpi, který je propojený s showroomem Eclisse. Zde se nachází prezentace interiérových dveří, dveří do pouzdra a zárubní. Jedná se o exkluzivní dveře italských značek, které jsou pověstné svým neotřelým designem. V kombinaci se zárubněmi Eclisse vytvoří poutavý prvek každého interiéru.

Závěr exkurze patřil barevnému vzorovanému království textilií a koberců v showroomu Optimal Interier Design. Na dvou patrech se nachází nepřeberné množství vzorků tapet, dekoračních a čalounických látek, závěsných systémů, garnýží… Zkrátka všeho, co vytvoří z holých stěn útulný domov.

Exkurze studentů na Kaštanové | Kaštanová

Po prohlídkách showroomu byl na studenti nachystaný krátký testík, za jehož vyplnění měli šanci vyhrát balíčky cen, které se jim při studiu budou jistě hodit. Děkujeme za jejich zájem a píli, kterou celé exkurzi věnovali. Přejeme jim do budoucna spoustu práce, která je bude naplňovat a věříme, že se v Centru Kaštanová opět brzy setkáme.  

Novinky & akce

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoli...

Moderní dům, který levituje nad Brnem

Další architektonická dominanta Brna! Jaký dům se to objevil v jeho kopcích? Stavba, kterou tvoří dvě horizon...

Jak se staví pasivní dům?

Moderní trendy ve stavebnictví a současné všudypřítomné hledání úspor způsobují, že čím dál více budov se sta...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.