NOVINKY

Kaštanovou navštívili studenti SŠUD

Exkurze studentů umění a designu

Ve středu 23. března navštívili Centrum bydlení a designu Kaštanová studenti 3. a 4. ročníku Střední školy umění a designu v Brně na Husově. Naši budoucí kolegové dostali příležitost nahlédnout do každodenní praxe našich vybraných partnerů.

Putování studentů začalo v showroomu Keraservis, u našeho partnera, který naplní i překoná představy o dokonalých koupelnách. Prohlédli si koupelnu sestavenou speciálně pro pány, dámskou koupelnu, široké spektrum obkladů do koupelny a dalšího koupelnového vybavení.

Pak se vydali prozkoumat Svět podlah – našeho partnera, podlahové studio Supellex. Na vlastní dotek poznali ukázky vinylové podlahy nebo se seznámili s novou kolekcí dřevěných podlah the family. a prohlédli si také další typy podlahových krytin.

Exkurze studentů na Kaštanové | Kaštanová

Další kroky studentů vedli do showroomu společnosti Němec, který realizuje vertikální zahrady v interiérech, luxusní betonové stěrky a také dodává mechové obrazy. V showroomu zjistili, jaké jsou vlastnosti betonové stěrky nebo kde všude ji zde aplikovat.

Studenti také navštívili showroom Porte Karpi, který je propojený s showroomem Eclisse. Zde se nachází prezentace interiérových dveří, dveří do pouzdra a zárubní. Jedná se o exkluzivní dveře italských značek, které jsou pověstné svým neotřelým designem. V kombinaci se zárubněmi Eclisse vytvoří poutavý prvek každého interiéru.

Závěr exkurze patřil barevnému vzorovanému království textilií a koberců v showroomu Optimal Interier Design. Na dvou patrech se nachází nepřeberné množství vzorků tapet, dekoračních a čalounických látek, závěsných systémů, garnýží… Zkrátka všeho, co vytvoří z holých stěn útulný domov.

Exkurze studentů na Kaštanové | Kaštanová

Po prohlídkách showroomu byl na studenti nachystaný krátký testík, za jehož vyplnění měli šanci vyhrát balíčky cen, které se jim při studiu budou jistě hodit. Děkujeme za jejich zájem a píli, kterou celé exkurzi věnovali. Přejeme jim do budoucna spoustu práce, která je bude naplňovat a věříme, že se v Centru Kaštanová opět brzy setkáme.  

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.