NOVINKY

Kaštanovou navštívili studenti SŠUD

Exkurze studentů umění a designu

Ve středu 23. března navštívili Centrum bydlení a designu Kaštanová studenti 3. a 4. ročníku Střední školy umění a designu v Brně na Husově. Naši budoucí kolegové dostali příležitost nahlédnout do každodenní praxe našich vybraných partnerů.

Putování studentů začalo v showroomu Keraservis, u našeho partnera, který naplní i překoná představy o dokonalých koupelnách. Prohlédli si koupelnu sestavenou speciálně pro pány, dámskou koupelnu, široké spektrum obkladů do koupelny a dalšího koupelnového vybavení.

Pak se vydali prozkoumat Svět podlah – našeho partnera, podlahové studio Supellex. Na vlastní dotek poznali ukázky vinylové podlahy nebo se seznámili s novou kolekcí dřevěných podlah the family. a prohlédli si také další typy podlahových krytin.

Exkurze studentů na Kaštanové | Kaštanová

Další kroky studentů vedli do showroomu společnosti Němec, který realizuje vertikální zahrady v interiérech, luxusní betonové stěrky a také dodává mechové obrazy. V showroomu zjistili, jaké jsou vlastnosti betonové stěrky nebo kde všude ji zde aplikovat.

Studenti také navštívili showroom Porte Karpi, který je propojený s showroomem Eclisse. Zde se nachází prezentace interiérových dveří, dveří do pouzdra a zárubní. Jedná se o exkluzivní dveře italských značek, které jsou pověstné svým neotřelým designem. V kombinaci se zárubněmi Eclisse vytvoří poutavý prvek každého interiéru.

Závěr exkurze patřil barevnému vzorovanému království textilií a koberců v showroomu Optimal Interier Design. Na dvou patrech se nachází nepřeberné množství vzorků tapet, dekoračních a čalounických látek, závěsných systémů, garnýží… Zkrátka všeho, co vytvoří z holých stěn útulný domov.

Exkurze studentů na Kaštanové | Kaštanová

Po prohlídkách showroomu byl na studenti nachystaný krátký testík, za jehož vyplnění měli šanci vyhrát balíčky cen, které se jim při studiu budou jistě hodit. Děkujeme za jejich zájem a píli, kterou celé exkurzi věnovali. Přejeme jim do budoucna spoustu práce, která je bude naplňovat a věříme, že se v Centru Kaštanová opět brzy setkáme.  

Novinky & akce

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.