Návrhy zahrad

Návrhy zahrad

V současné době je trendem maximální využití velikosti pozemku pro vybudování obytného prostoru. Parcely jsou drahé a na zahradu často zbyde málo místa. Čím méně prostoru pro zeleň, tím více pozornosti je potřeba věnovat preciznímu návrhu zahrady. 

Kanceláře

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

V dnešním hektickém světě je alespoň kousek vlastní zeleně devizou k nezaplacení. Zahrada dokáže posílit duševní i fyzickou pohodu člověka, umožňuje navázat důvěrný vztah s přírodou. V současné době je trendy prolomit zdi interiéru a otevřít se více přírodě, protáhnout si obytnou plochu směrem ven. Vybavení interiéru s vybavení zahrady souvisí stále více – na terase a na zahradě nejen odpočíváme, ale i vaříme, grilujeme, hrajeme si s dětmi a pořádáme večírky. 

Aby zahrada, ať už jakkoli veliká, korespondovala s venkovním vzhledem domu a také s jeho interiérem, doporučujeme od začátku spolupracovat se zahradním architektem. Ideální služby v tomto směru nabízí ateliér ARCHAMI, kde součástí týmu jsou architekti, kteří navrhnou dům a také zahradní architektka, která v jednom duchu v souladu s domem navrhne také zahradu. Jak už bylo řečeno, úzké propojení zahrady s domem je nesmírně důležité nejen pro vizuální stránku věci, ale také pro tu praktickou. 

Podívejte se na realizované projekty architektů ARCHAMI, inspirujte se a sjednejte si s nimi schůzku. Cesta ke krásné zahradě, která harmonizuje s vaším domem, je otevřená.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.