Návrhy zahrad

Návrhy zahrad

V současné době je trendem maximální využití velikosti pozemku pro vybudování obytného prostoru. Parcely jsou drahé a na zahradu často zbyde málo místa. Čím méně prostoru pro zeleň, tím více pozornosti je potřeba věnovat preciznímu návrhu zahrady. 

Kanceláře

ARCHAMI

Cílem Archami je tvořit pro vás, nikoli pro hezkou fotku do časopisu. Proto se návrhy s každým zákazníkem liší. Prioritou je, aby se každý ve svém domě cítil skvěle, aby spolupráce byla upřímná a s přátelskou náladou. Pro Archami je architektura koníčkem, proto denně sledují moderní trendy ve stavebnictví a interiérovém designu a tak jednoduše najdou cestu k vašemu snu o bydlení. Specializují se na rodinné domy a interiéry. Od studie až po realizační část. 

V dnešním hektickém světě je alespoň kousek vlastní zeleně devizou k nezaplacení. Zahrada dokáže posílit duševní i fyzickou pohodu člověka, umožňuje navázat důvěrný vztah s přírodou. V současné době je trendy prolomit zdi interiéru a otevřít se více přírodě, protáhnout si obytnou plochu směrem ven. Vybavení interiéru s vybavení zahrady souvisí stále více – na terase a na zahradě nejen odpočíváme, ale i vaříme, grilujeme, hrajeme si s dětmi a pořádáme večírky. 

Aby zahrada, ať už jakkoli veliká, korespondovala s venkovním vzhledem domu a také s jeho interiérem, doporučujeme od začátku spolupracovat se zahradním architektem. Ideální služby v tomto směru nabízí ateliér ARCHAMI, kde součástí týmu jsou architekti, kteří navrhnou dům a také zahradní architektka, která v jednom duchu v souladu s domem navrhne také zahradu. Jak už bylo řečeno, úzké propojení zahrady s domem je nesmírně důležité nejen pro vizuální stránku věci, ale také pro tu praktickou. 

Podívejte se na realizované projekty architektů ARCHAMI, inspirujte se a sjednejte si s nimi schůzku. Cesta ke krásné zahradě, která harmonizuje s vaším domem, je otevřená.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.