Zahradní grily

Zahradní grily

Gril na zahradě, to je doslova příslib skvělých letních večerů. Jen tak si s rodinou a přáteli užívat relaxujících momentů a skvělých chvil. Rozhodně ale nenechte výběr grilu na poslední chvíli! Jejich nabídka je opravdu široká a nabízí naprosto jednoduché grily ve stylu ohniště až po propracované varianty grilů, kde můžete i udit. Neváhejte investovat a vyberte si gril, s kterým každé jedno sousto připraveného pokrmu bude doslova pohlazením na duši.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Zahradní gril - dříve si pod tímto názvem každý představil jednoduchý rošt na ohni a bylo hotovo. Dnes si ale můžete vybírat z opravdu široké nabídky. Čekají tu na vás drobné kulaté grily nebo profesionální nerezové kryté grily na plyn. Pro skvělý zážitek jsou ale skvělé kovové grily s integrovaným ohništěm. I v Centru Kaštanová a v jeho areálu se můžete setkat s několika variantami grilů. Od malých a přenosných až po ty velké volně stojící, které na vaší zahradě opravdu nikdo nepřehlédne.

Praktickým pomocníkem do každé zahrady je jedno takové zelené vajíčko. Big Green Egg. Gril  který si můžete vybírat z různých velikostí - od malého přenosného až po XL velikost. Stačí založit oheň a grilovat, vařit, péct, udit - zkrátka cokoli! Vnitřní keramický povrch skvěle udržuje teplotu a stává se takovou malou pecí. Pokud ale hledáte nějaký větší a prostorný gril, tak se potom stačí zaměřit na gril Vulcanus - doslova kovaný od mistra kováře, díky čemuž krásně vede teplotu. Opět stačí uprostřed založit oheň a užívat si společného grilování s přáteli. Pokud hledáte profesionální řešení, tak vám rádi nabídneme i grily od společnosti Kasper. Všechny podstatně informace vám nabídnou na showroomu DEHO, a pokud budete mít zájem, tak si můžete dopřát i ochutnávku a zkoušku grilu. Stačí se jen domluvit!

Jak budete mít vybraný gril, tak už jen stačí nachystat nádobí a zahradní nábytek. Párty pod pergolou nebo pod slunečníkem může začít!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.